ÚJPALOTA KUPA (saját háziverseny)

2016. DECEMBER 17. Budapest,

Indulóink: 88 induló/ 157 érem

MEMORIAL OF RUDOLF FARMADIN’S CUP

2016. DECEMBER 10. Szlovákia, Nitra

Indulóink: 31 induló/ 15 érem

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR        kumite 5-7 év 7. hely
  • TAKÁCS ESZTER                 kumite 8-9 év -30 kg 1. hely
  • DALNOKI SZOFI                   kumite 8-9 év -30 kg 3. hely
  • SINKÓ DIÁNA                      kumite 8-9 év +30 kg 2. hely
  • TÓTH PATRIK                      kumite 8-9 év -28 kg -
  • KOVÁCS GERGELY                kumite 8-9 év -28 kg -
  • TÓTH MÁTÉ                         kumite 8-9 év +28 kg 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                   kumite 8-9 év +28 kg 3. hely
  • MEDVE PATRIK                    kumite 10-11 év -35 kg –
  • ISTÓK MÁRK                        kumite 10-11 év +35 kg -
  • VAS ISTVÁN                         kumite 10-11 év -35 kg -
  • FISCHER BÁLINT                  kumite 10-11 év -35 kg –
  • BATICZ BÁLINT                    kumite 10-11 év +35 kg -
  • BATICZ LUCA                       kumite 10-11 év +37 kg -
  • DUDÁS ZSOMBOR               kumite 10-11 év -35 kg 1. hely
  • NEUMANN LARA                   kumite 10-11 év +37 kg 3. hely
  • NAGY ZOLTÁN                     kumite 12-13 év -50 kg -
  • SIMON BÁLINT                     kumite 12-13 év -50 kg -
  • BARANYI BARNABÁS             kumite 12-13 -50 kg 3. hely
  • TÓTH LILLA                         kumite 12-13 év +45 kg 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                     kumite kadet +50 kg 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                 kumite kadet -50 kg 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                    kumite junior -68 kg –
  • HALLGAT GERGELY              kumite junior -68 kg -
  • ERDŐS MARTIN                   kumite junior +68 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                   kumite junior +55 kg 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                         kumite junior -59 kg 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA           kumite U21 +57 kg -
  • TAMÁS FERDINÁND              kumite senior -75 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR         kumite senior -75 kg 1. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                  kumite senior -84 kg -

ÖSSZESÍTETT 2. HELYEZÉS!!!

COUPE DE FRANCE

2016. DECEMBER3-4. Franciao., Lille

  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite egyéni -75 kg, csapatkumite

23th TATAMI KUPA

2016. NOVEMBER 27. Szigetszentmiklós

Indulóink: 34 induló/ 28 érem

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR        kumite 6-7 év -24 kg -
  • TAKÁCS ESZTER                 kata 8-9 év 1. hely, kata 10-11 év 1. hely,

                                            kumite 8-9 év -28 kg 3. hely

  • DALNOKI SZOFI                 kata 8-9 év -, kumite 8-9 év -28 kg 1. hely
  • SINKÓ DIÁNA                      UP. kumite 8-9 év -35 kg -
  • TÓTH PATRIK                      kumite 8-9 év -27 kg 3. hely
  • ALTUSZ LEVENTE               UP. kumite 8-9 év -30 kg 1. hely
  • KOVÁCS GERGELY                kumite 8-9 év -27 kg 3. hely
  • TÓTH MÁTÉ                         UP. kumite 8-9 év +30 kg 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                   kata 8-9 év -, kumite 8-9 év -37 kg 3. hely
  • PETRÓCZY LAURA                kata 10-11 év -
  • VADÁSZI SZABOLCS             UP. kumite 10-11 év -40 kg -
  • MEDVE PATRIK                    UP. kumite 10-11 év -40 kg –
  • PÁLL KRISTÓF                     UP. kumite 10-11 év -40 kg –
  • BADAK BALÁZS                    UP. kumite 10-11 év -40 kg 3. hely
  • ISTÓK MÁRK                       UP. kumite 10-11 év -40 kg 1. hely
  • VAS ISTVÁN                         kumite 10-11 év -40 kg -
  • FISCHER BÁLINT                kumite 10-11 év -34 kg 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                 kumite 10-11 év -34 kg 2. hely
  • SIMON BÁLINT                     kumite 12-13 év -40 kg 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS         kumite 12-13 -40 kg 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                        kata kadet 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                   kumite kadet +54 kg 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA               kumite kadet -54 kg 1. hely
  • TAKÁCS GERGELY                 kumite kadet -57 kg 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                    kumite junior -61 kg 3. hely
  • ERDŐS MARTIN                  kumite junior -76 kg 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON                      kumite junior -68 kg 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                  kumite junior +59 kg 1. hely
  • VAS ZSÓFIA                         kumite junior -59 kg 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kumite U21 -61 kg 1. hely
  • TAMÁS FERDINÁND            kumite U21 -67 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR          kumite U21 -75 kg 1. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                   kumite U21 -84 kg 3. hely

ÖSSZESÍTETT 1. HELYEZÉS!!!

SPARING CAMP

2016. NOVEMBER 19. Cseho., Ceska Budejovice

Indulóink: 36 induló/ 8 győztes

  • TAKÁCS ESZTER                kata 1. hely, kumite 8-9 év 3. hely
  • DALNOKI SZOFI                  kumite 8-9 év –
  • SINKÓ DIÁNA                     kumite 8-9 év -
  • TÓTH PATRIK                     kumite 8-9 év –
  • ALTUSZ LEVENTE                kumite 8-9 év -
  • KOVÁCS GERGELY               kumite 8-9 év -
  • TÓTH MÁTÉ                        kumite 8-9 év 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                  kumite 8-9 év –
  • BATICZ BÁLINT                    kumite 8-9 év 2. hely
  • PETRÓCZY LAURA                kata kezdő
  • VADÁSZI SZABOLCS             kumite 10-11 év -
  • MEDVE PATRIK                    kumite 10-11 év 3. hely
  • VAS ISTVÁN                        kumite 10-11 év 3. hely
  • FISCHER BÁLINT               kumite 10-11 év 1. hely
  • ISTÓK MÁRK                       kumite 10-11 év 2. hely
  • PÁLL KRISTÓF                     kumite 10-11 év -
  • DUDÁS ZSOMBOR                kumite 10-11 év -
  • NEUMANN LARA                kumite 10-11 év 1. hely
  • BATICZ LUCA                      kumite 10-11 év 2. hely
  • HARKAI KRISZTINA              kumite 12-13 év -
  • TÓTH LILLA                        kata haladó
  • SIMON BÁLINT                    kumite 12-13 év –
  • NAGY ZOLTÁN                     kumite 12-13 év –
  • BARANYI BARNABÁS        kumite 12-13 év 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                       kata haladó
  • BENKŐ ZSÓFIA                  kumite kadet 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                 kumite kadet 2. hely
  • TAKÁCS GERGELY                kumite kadet 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                   kumite junior -
  • ERDŐS MARTIN                   kumite junior 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                        kumite junior -
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite junior +senior 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA          kumite senior –
  • TAMÁS FERDINÁND             kumite senior 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        kumite senior 1. hely

WKF DIÁKOLIMPIA

2016. NOVEMBER 05. Szigetszentmiklós

Indulóink: 35 induló/ 36 érem

  • FISCHER ÁDÁM HUNOR       kumite 6-7 év -23 kg 5. hely
  • TAMÁSI ANDRÁS                 kumite 6-7 év -23 kg -
  • TAKÁCS ESZTER                kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év -30 kg 2. hely
  • DALNOKI SZOFI                kata 8-9 év 2. hely, kumite 8-9 év -30 kg 1. hely
  • TÓTH PATRIK                      kumite 8-9 év -30 kg 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY             kumite 8-9 év -30 kg 1. hely
  • TÓTH MÁTÉ                        kata 8-9 év 5. hely, kumite 8-9 év +30 kg 5. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                  kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év +30 kg 2. hely
  • PETRÓCZY LAURA                UP. kata 10-11 év 2. hely
  • JANIK JÁZMIN                      UP. kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év -35 kg 2. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS             UP. kumite 10-11 év -35 kg 3. hely
  • KOCSIS BARNABÁS               UP. kumite 10-11 év -35 kg 2. hely
  • MEDVE PATRIK                    UP.  kata 10-11 év 2. hely, kumite 10-11 év 5. hely
  • BADAK BALÁZS                  UP. kumite 10-11 év -35 kg 1. hely
  • VAS ISTVÁN                        UP. kumite 10-11 év -35 kg 3. hely
  • BATICZ BÁLINT                    UP. kumite 10-11 év +35 kg 2. hely
  • FISCHER BÁLINT                kumite 10-11 év -34 kg 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                 kumite 10-11 év -34 kg -
  • NEUMANN LARA                kata 10-11 év 2. hely, kumite 10-11 év + 40 kg 1. hely
  • HARKAI KRISZTINA           UP.  kata 12-13 év 1. hely, kumite 12-13 év +45 kg 2. hely
  • TÓTH LILLA                         kata 12-13 év -, kumite 12-13 -50 kg –
  • BALTÁS KATA                       kata 12-13 év 3. hely
  • SIMON BÁLINT                     kata 12-13 év 5. hely, kumite 12-13 év -40 kg 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS             kumite 12-13 -40 kg 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                        kata kadet 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                   kumite kadet +54 kg 1. hely
  • VAS ZSÓFIA                         kumite kadet +54 kg 2. hely
  • BARANYI ZSÓFIA               kumite kadet -54 kg 1. hely
  • TAKÁCS GERGELY                 kumite kadet -57 kg 2. hely
  • BÁNOVICS ZSÓFIA             kata kadet 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                  kumite junior -61 kg 1. hely
  • HALLGAT GERGELY               kumite junior -61 kg 3. hely
  • ERDŐS MARTIN                  kumite junior -76 kg 1. hely
  • ELŐD MÁTÉ                          kumite junior -76 kg 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                  kumite junior +59 kg 1. hely

ÖSSZESÍTETT 1. HELYEZÉS!!!

WKF SENIOR WORLD CHAMPIONSHIPS

2016. OKTÓBER 26-30. Ausztria, Linz

  • Hárspataki Gábor (kumite -75 kg) 11. hely
  • Tamás Ferdinánd (csapat kumite)

 

KODOMO KUPA

2016. OKTÓBER 22. Budapest

Indulóink: 58 induló/ 103 érem

  • TAMÁSI ANDRÁS                  kata (6 év) 3. hely, kumite (6 év) 2. hely
  • DALNOKI SZOFI                   kata (8-9 év) 2. hely, kumite (8-9 év) 1. hely
  • KOVÁCS GERGELY                kata (8-9 év) 1. hely, kumite (8-9 év) 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER                   kata (8-9 év) 1. hely, kumite (8-9 év) 1. hely
  • NAGYPÁL BENEDEK               kata (9 év) 3. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • TÓTH MÁTÉ                         kata (9 év) 1. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                   kata (9 év) 1. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • ALTUSZ LEVENTE                  kata (9 év) 1. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • VAS ISTVÁN                          kata (10-11 év) 1. hely, kumite (10-11 év) 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS              kumite (10-11 év) 1. hely
  • KOCSIS BARNABÁS               kumite (10-11 év) 1. hely
  • MEDVE PATRIK                     kata (10-11 év) 1. hely, kumite (10-11 év) 1. hely
  • PÁLL KRISTÓF                      kata (10-11 év) 2. hely, kumite (10-11 év) 1. hely
  • BADAK BALÁZS                     kumite (10-11 év) 1. hely
  • SINKÓ DIÁNA                       kata (8-9 év) 2. hely, kumite (8-9 év) 3. hely
  • JANIK JÁZMIN                      kata (10-11 év) 2. hely, kumite (10-11 év) 3. hely
  • HARKAI KRISZTINA               kata (10-11 év) 2. hely, kumite (10-11 év) 1. hely
  • PETRÓCZY LAURA                 kata (10-11 év) 1. hely
  • PAPP BÉLA                            kata (12-13 év) 3. hely, kumite (12-13 év) 2. hely
  • SIMON BÁLINT                      kata (12-13 év) 3. hely, kumite (12-13 év) 1. hely  
  • KISS ZSÓFIA                         kata (14-15 év) 1. hely    
  • MEGYESI ANNA                     shiko (4-5 év) 3. hely
  • NAGY BLANKA                       shiko (4-5 év) 3. hely
  • HEGEDŰS HANNA                  shiko (4-5 év) 2. hely
  • DALNOKI ZALÁN                    shiko (4 év) 2. hely
  • BADAK BARNABÁS                 shiko (5 év) 1. hely, szivacskumite (5 év) 1. hely
  • MOLNÁR DÁVID                    shiko (5 év) 3. hely
  • KÜRK ZÉTÉNY                       shiko (5 év) 3. hely, szivacskumite (5 év) 1. hely
  • FISCHER ÁDÁM HUNOR         shiko (6 év) 2. hely, szivacskumite (6 év) 1. hely
  • LUKSZITS ZSOMBOR             shiko (6 év) 1. hely, szivacskumite (6 év) 3. hely
  • KONDOROSI LUCA                shiko (6 év) 3. hely, szivacskumite (6 év) 3. hely
  • TURAY SZONJA                     shiko (6 év) 2. hely, szivacskumite (6 év) 2. hely
  • NAGY PETRA                        shiko (6 év) 1. hely, szivacskumite (6 év) 3. hely
  • SMITH MICHAEL                   shiko (7 év) 1. hely, szivacskumite (7 év) 2. hely
  • DOMINICS KRISZTIÁN           shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 1. hely
  • SÁPI KOLOS                         shiko (7 év) 2. hely, szivacskumite (7 év) 3. hely
  • PAPP RÓBERT                       shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 3. hely
  • NAGY ÁDÁM                         shiko (7 év) 1. hely, szivacskumite (7 év) 2. hely
  • PAPP ALEXANDRA                 shiko (7 év) 1. hely, szivacskumite (7 év) 1. hely
  • K. SZABÓ NATÁLIA                shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 3. hely
  • KÜRK BOGLÁRKA                   shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 1. hely
  • MEGYESI LILI                        shiko (7 év) 1. hely, szivacskumite (7 év) 3. hely
  • BíRÓ KOPPÁNY                      shiko (8 év) 3. hely, szivacskumite (8 év) 1. hely
  • KIS TAMÁS                            shiko (8 év) 1. hely, szivacskumite (8 év) 3. hely
  • UNG LÁSZLÓ                         shiko (8 év) 2. hely, szivacskumite (8 év) 3. hely
  • PETRÓCZY MÁRK                   shiko (9 év) 3. hely, szivacskumite (9 év) 2. hely
  • BADAK BORBÁLA                   kata (8-9 év) 2. hely, szivacskumite (8-9 év) 1. hely
  • KOVÁCS PETRA                      shiko (8-9 év) 2. hely, szivacskumite (8-9 év) 2. hely
  • PINTÉR ALMA                        shiko (8-9 év) 1. hely, szivacskumite (8-9 év) 2. hely
  • KRÁMLI REGINA                    shiko (8-9 év) 2. hely, szivacskumite (8-9 év) 2. hely
  • BADITZ BORBÁLA                  shiko (8-9 év) 3. hely, szivacskumite (8-9 év) 1. hely
  • NAGY VINCE                         shiko (10-11 év) 1. hely, szivacskumite (10-11 év) 2. hely
  • KIS ANNA LUJZA                    shiko (10-11 év) 3. hely, szivacskumite (10-11 év) 1. hely
  • SMITH KATY                         shiko (10-11 év) 2. hely, szivacskumite (10-11 év) 1. hely
  • BíRÓ CSONGOR                     shiko (10-11 év) 2. hely, szivacskumite (10-11 év) 2. hely
  • NÓGRÁDI BENEDEK               shiko (10-11 év) 1. hely, szivacskumite (10-11 év) 2. hely
  • KOLESZÁR GYÖRGY               shiko (10-11 év) 2. hely, szivacskumite (10-11 év) 2. hely

HUNGARIAN OPEN

2016. OKTÓBER 16. Budaörs

Indulóink: 36 induló/ 38 érem

  • TAKÁCS ESZTER                kata 8-9 év 1. hely, UP. kumite 8-9 év 1. hely
  • DALNOKI SZOFI                UP. kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év 2. hely
  • SINKÓ DIÁNA                      UP. kata 8-9 év 2. hely, kumite 8-9 év 3. hely
  • TÓTH PATRIK                      UP.  kata 8-9 év 2. hely, kumite 8-9 év 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY             UP.  kumite 8-9 év 1. hely
  • TÓTH MÁTÉ                        UP. kata 8-9 év 1. hely, kumite 8-9 év 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                  UP. kata 8-9 év 3. hely, kumite 8-9 év 2. hely
  • PETRÓCZY LAURA                UP. kata 10-11 év 3. hely
  • BATICZ LUCA                       UP.  kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év 3. hely
  • HARKAI KRISZTINA              UP.  kata 10-11 év -, kumite 10-11 év 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS             UP. kumite 10-11 év -
  • KOCSIS BARNABÁS               UP. kumite 10-11 év -
  • MEDVE PATRIK                  UP.  kata 10-11 év 1. hely, kumite 10-11 év 3. hely
  • BADAK BALÁZS                  UP. kumite 10-11 év 1. hely
  • ISTÓK MÁRK                        UP. kata 10-11 -, kumite 10-11 év -
  • VAS ISTVÁN                      UP. kata 10-11 év 2. hely, kumite 10-11 év 1. hely
  • PÁLL KRISTÓF                     UP. kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év 2. hely
  • BATICZ BÁLINT                    UP. kata 10-11 év 3. hely, kumite 10-11 év 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                   kumite 10-11 év -30 kg 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                 kumite 10-11 év -35 kg 2. hely
  • NEUMANN LARA                     kata 10-11 év -, kumite 10-11 év + 40 kg -
  • TÓTH LILLA                             kata 12-13 év -, kumite 12-13 +47 kg -
  • KISS ZSÓFIA                           kata 12-13 év -
  • SIMON BÁLINT                        kata 12-13 év -, kumite 12-13 év -40 kg 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS             kumite 12-13 -40 kg 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite kadet +54 kg 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                           kumite kadet +54 kg -
  • BARANYI ZSÓFIA                   kumite kadet -54 kg 3. hely
  • BÁNOVICS ZSÓFIA                kata kadet 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                     kumite junior -61 kg –
  • ERDŐS MARTIN                     kumite junior -76 kg 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                    kumite junior +59 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA            kumite U21 -61 kg 2. hely
  • TAMÁS FERDINÁND               kumite U21 -67 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR            kumite U21 -75 kg 1. hely
  • STERCK LAURA                    kata U21 1. hely

 

CSAPAT 1. HELYEZÉS!!!

CROATIA OPEN

2016. OKTÓBER 1-2. Horváto., Rijeka

Indulóink: 8 induló/ 5 érem

  • BARANYI ZSÓFIA                  kumite kadet -54 kg 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite kadet +54 kg -
  • HALLGAT GERGELY               kumite junior -55 kg -
  • VÉCSEI BALÁZS                    kumite junior -61 kg 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA            kumite U21 -61 kg -
  • TAMÁS FERDINÁND               kumite U21 -67 kg 2. hely, senior -67 kg 3. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR          kumite senior -75 kg 1. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                   kumite U21 -84 kg -

CIKÁDOR KUPA

2016. SZEPTEMBER 24. Szekszárd

Indulóink: 21 induló/ 23 érem

  • TAKÁCS ESZTER                  kata 8-9 év 1. hely, kumie 8-9 év -
  • DALNOKI SZOFI                   kata 8-9 év 1. hely, kumie 8-9 év 1. hely
  • SINKÓ DIÁNA                      kata 8-9 év -, kumie 8-9 év 1. hely
  • TÓTH PATRIK                      kata 8-9 év 3. hely, kumie 8-9 év -
  • KOVÁCS GERGELY                kumie 8-9 év 3. hely
  • TÓTH MÁTÉ                         kata 8-9 év 2. hely, kumie 8-9 év 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                   kata 8-9 év 1. hely, kumie 8-9 év 3. hely
  • PETRÓCZY LAURA                kata 10-11 év 3. hely
  • BATICZ LUCA                       kata 10-11 év -, kumie 10-11 év 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                  kumie 10-11 év 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                 kumie 10-11 év -
  • VADÁSZI SZABOLCS             kumie 10-11 év -
  • KOCSIS BARNABÁS               kumie 10-11 év 3. hely
  • BADAK BALÁZS                    kumie 10-11 év -
  • ISTÓK MÁRK                       kumie 10-11 év -
  • VAS ISTVÁN                        kata 10-11 év 3. hely, kumie 10-11 év 3. hely
  • BATICZ BÁLINT                    kata 10-11 év -, kumie 10-11 év 1. hely
  • NEUMANN LARA                   kata 10-11 év 1. hely, kumite 10-11 év 3. hely
  • TÓTH LILLA                         kata 12-13 év 3. hely, kumite 12-13 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                        kata 12-13 év 2. hely
  • SIMON BÁLINT                     kata 12-13 év 2. hely, kumie 12-13 év 3. hely

CSAPAT 1. HELYEZÉS!!!

 

GERMAN OPEN K1 PREMIER LEAGUE

2016. SZEPTEMBER 23-25. Hamburg, Németo.

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                         kumite felnőtt -75 kg (2 nyert meccs, legjobb 32)
  • TAMÁS FERDINÁND                          kumite felnőtt -67 kg (2 nyert meccs, legjobb 32)

 

XVIII. EGKF EUROPEAN GOJU-RYU CHAMPIONSHIPS

2016. SZEPTEMBER 16-18. Budapest

Indulóink: 20 induló/ 22 érem

  • TAKÁCS ESZTER                  kata 8-9 1. hely, kumite 8-9 -34 kg 3. hely
  • DALNOKI SZOFI                   kumite 8-9 -34 kg 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY              kumite 8-9 -34 kg -
  • TÓTH MÁTÉ                          kumite 8-9 -34 kg 2. hely 
  • TÓTH ZSOMBOR                   kumite 8-9 +34 kg 2. hely
  • NEUMANN LARA                  kata 10-11 3. hely, kumite 10-11 +40 kg 1. hely
  • FISCHER BÁLINT                  kumite 10-11 -40 kg 3. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                kumite 10-11 -40 kg 2. hely
  • ISTÓK MÁRK                        kumite 10-11 +40 kg -
  • TÓTH LILLA                           kata U14 (5. hely), kumite U14 -50 kg 2. hely
  • KISS ZSÓFIA                        kata U14 2. hely
  • SIMON BÁLINT                      kumite 12-13 -40 kg 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS           kumite 12-13 -40 kg 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                         kumite kadet +54 kg 2. hely
  • TAKÁCS GERGELY               kumite kadet -57 kg -
  • ERDŐS MARTIN                   kumite junior -68 kg 2. hely
  • ELŐD MÁTÉ                         kumite junior -76 kg 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                     kumite junior -76 kg 2. hely
  • MATUZ ZSANETT                 kumite junior -55 kg (5. hely)
  • MIKLÓS ANCSA                   kumite master -60 kg 2. hely
  • U14 lány                              csapat kata 3. hely (Tóth L., Neumann L., Kiss Zs.)
  • U14 fiú                                csapat kumite 3. hely (Baranyi B., Simon B., Tóth M., Istók M.)
  • U14 lány                              csapat kumite 2. hely (Tóth L., Lencse P., Mészáros A.)
  • JUNIOR férfi                         csapat kumite 3. hely ( Málnai Á., Előd M., Gyovai  R.)

 

19 th BUDAPEST OPEN

2016. SZEPTEMBER 17-18. Budapest

Indulóink: 13 induló/ 17 érem

  • DUDÁS ZSOMBOR                 kumite 10-11 -32 kg 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS             kumite 12-13 -40 kg 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                     kumite kadet +54 kg 5. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                kumite kadet -54 kg 1. hely
  • BÁNOVICS ZSÓFIA             kata kadet 1. hely
  • HALLGAT GERGELY               kumite junior -55 kg -
  • VÉCSEI BALÁZS                     kumite junior -61 kg 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                    kumite junior +59 kg 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kumite U21 -61 kg 1. hely, senior -61 kg 3. hely
  • TAMÁS FERDINÁND            kumite U21 -67 kg 1. hely, senior -67 kg 3. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                    kumite U21 -84 kg 3. hely, senior -84 kg 3. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR          kumite U21 -75 kg 1. hely, senior -75 kg 1. hely
  • STERCK LAURA                    kata U21 1. hely, senior 1. hely
  • Felnőtt férfi csapat kumite 1. hely (Hárspataki G. , Tamás F.,Szilágyi D. Molnár D.)

 

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

ZAGRAB KARATE CUP

2016. SZEPTEMBER 10. Horvátország, Zágráb

Indulóink:  13 fő /11 érem

  • FISCHER BÁLINT                     kumite U10 -30 kg 1. hely
  • TAKÁCS GERGELY                   kumite kadet -57 kg –
  • VAS ZSÓFIA                             kumite kadet +54 kg 5. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                       kumite junior -61 kg 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                    kumite kadet -54 kg 3. hely
  • HALLGAT GERGELY                 kumite junior -55 kg 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite junior +59 kg -
  • MÁLNAI ÁRON                         kumite junior -76 kg -
  • ERDŐS MARTIN                       kumite junior -68 kg 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA             kumite U21 -61 kg 1. hely, kumite felnőtt -61 kg 3. hely,
  • HÁRSPATAKI GÁBOR              kumite U21 -75 kg 1. hely, kumite felnőtt -75 kg 3. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                kumite U21 -67 kg 1. hely, kumite felnőtt -67 kg 2. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                      kumite U21 -84 kg 5. hely, kumite felnőtt -84 kg -            

SUPER 8

2016. MÁJUS 21. Horvátország, Zágráb

  • HÁRSPATAKI GÁBOR 4. HELY

 

SENIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2016. MÁJUS 5-8. Franciaország, Montpellier

  • Hárspataki Gábor (kumite -75 kg) 5. hely
  • Tamás Ferdinánd (csapat kumite)

V. ERZSÉBET KUPA

2016. ÁPRILIS 23. Budapest

Indulóink:  38 induló /42 érem

  • TAMÁSI ANDRÁS                kata (6-7) -, kumite (6-7 -23 kg) 3. hely
  • VINCZE VIKTOR              kata (6-7) 3. hely, kumite (6-7 -23 kg) 1. hely
  • DALNOKI SZOFI               kata (6-7) 1. hely, kumite (6-7 +23 kg) 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER               kata (8-9) 1. hely, kumite (8-9 -26 kg) 2. hely
  • SINKÓ DIÁNA                     kata (8-9) 2. hely, kumite (8-9 +26 kg) 3. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                kata (8-9) 3. hely
  • KOVÁCS GERGELY              kata (8-9) -, kumite (8 -27 kg) 3. hely
  • TÓTH PATRIK                    kata (8-9) 2. hely, kumite (8 -27 kg) 2. hely
  • ALTUSZ LEVENTE               kata (8-9) -, kumite (8 -27 kg) 3. hely
  • TÓTH MÁTÉ                     kata (8-9) 3. hely, kumite (8 +27 kg) 1. hely
  • MEDVE PATRIK                  kata (8-9) 5. hely, kumite (9 -31 kg) 3. hely
  • KOCSIS BARNABÁS             kata (8-9) 5. hely, kumite (9 -31 kg) -
  • NAGYPÁL BENEDEK            kata (8-9) -, kumite (9 -31 kg) 5. hely
  • BODROGHY SZABOLCS       kata (8-9) -, kumite (9 -31 kg) 5. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS            kata (8-9) 5. hely, kumite (9 -31 kg) 2. hely
  • VAS ISTVÁN                      kata (8-9) 1. hely, kumite (9 +31 kg) 1. hely
  • BATICZ BÁLINT                  kata (8-9) 3. hely, kumite (9 +31 kg) 3. hely
  • BATICZ LUCA                     kata (10-11) 2. hely
  • JANIK JÁZMIN                  kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11 -34 kg) 2. hely
  • TEJFALUSSY GECSE LILLA   kata (10-11) 2. hely
  • PETRÓCZY LAURA            kata (10-11) 1. hely
  • SIMON MÁTÉ                     kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11 -38 kg) -
  • PAP TAMÁS                        kata (10-11) 5. hely, kumite (10-11 -38 kg) 3. hely
  • BADAK BALÁZS                   kata (10-11) -, kumite (10-11 -38 kg) 3.hely
  • ISTÓK MÁRK                    kata (10-11) -, kumite (10-11 -38 kg) 1. hely
  • PÁLL KRISTÓF                    kata (10-11) -, kumite (10-11 -38 kg) 5. hely
  • VINCZE VIVIEN                   kata (12-13) 2. hely, kumite (12-13 +40 kg) 2. hely
  • BALOGH TíMEA                   kata (kadet) 5. hely
  • SZILASI EMMA                     kata (kadet) -
  • NEUMANN LARA                  kata (10-11) 2. hely, kumite (10-11 +34 kg) 3. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR             kumite (10-11 -38 kg) 1. hely
  • SIMON BÁLINT                 kata (10-11) 2. hely, kumite (10-11 -38 kg) 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS        kumite (12-13 -45 kg) 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                       kata (12-13) 3. hely
  • JOVICIC JÁZMIN                  kumite (12-13 +45 kg) 3. hely
  • TAKÁCS GERGELY              kumite (kadet -57 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER            kumite (kadet -63 kg) 5. hely

 

SALZBURG K1 PREMIER LEAGUE

2016. ÁPRILIS 16. Salzburg, Ausztria

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                         kumite felnőtt -75 kg
  • SZILÁGYI DÁVID                               kumite felnőtt -75 kg
  • TAMÁS FERDINÁND                          kumite felnőtt -67 kg
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA                        kumite felnőtt -61 kg

WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2016. ÁPRILIS 2-3. Mogyoród

Indulóink:  56 induló (38 fő utánpótlás és 18 fő haladó) /62 érem + 10 csapat

Utánpótlás:

  • TAKÁCS ESZTER                 kumite (8-9 -30 kg) 2. hely
  • DALNOKI SZOFI                 kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) 3. hely
  • SINKÓ DIÁNA                     kata (8-9) 2. hely, kumite (8-9 +30 kg) -
  • KOVÁCS GERGELY              kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) 5. hely
  • VINCZE VIKTOR                 kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) -
  • BODROGHY SZABOLCS       kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) -
  • TÓTH PATRIK                    kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) -
  • MEDVE PATRIK                  kata (8-9) 5. hely, kumite (8-9 -30 kg) -
  • KOCSIS BARNABÁS             kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) 2. hely
  • ALTUSZ LEVENTE               kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) -
  • NAGYPÁL BENEDEK            kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS        kata (8-9) -, kumite (8-9 -30 kg) 1. hely
  • VAS ISTVÁN                     kata (8-9) 5. hely, kumite (8-9 +30 kg) 1. hely
  • BATICZ BÁLINT                  kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9 +30 kg) 2. hely
  • PAP TAMÁS                        kata (8-9) -, kumite (8-9 +30 kg) -
  • TÓTH MÁTÉ                       kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9 +30 kg) 3. hely
  • BATICZ LUCA                      kata (10-11) 5. hely
  • JANIK JÁZMIN                    kata (10-11) -, kumite (10-11 -35 kg) 3. hely
  • PETRÓCZY LAURA               kata (10-11) 5. hely, kumite (10-11 +35 kg) -
  • HARKAI KRISZTINA             kata (10-11) 3. hely, kumite (10-11 +35 kg) 3. hely
  • SIMON MÁTÉ                      kata (10-11) -, kumite (10-11 -35 kg) -
  • BADAK BALÁZS                   kata (10-11) 5. hely, kumite (10-11 -35 kg) -
  • ISTÓK MÁRK                      kata (10-11) -, kumite (10-11 +35 kg) 2. hely
  • PÁLL KRISTÓF                    kata (10-11) -, kumite (10-11 +35 kg) -
  • CSEH ANNA                        kumite (12-13 + 45 kg) 2. hely
  • VINCZE VIVIEN                   kata (12-13) 2. hely
  • PAPP BÉLA                         kata (integrált karate ) 1. hely

UTÁNPÓTLÁS CSAPAT III. HELYEZÉS!!!

WKF kategória:

  • TAKÁCS ESZTER                       kata (8-9) 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                   kumite (8-9 -30 kg) 1. hely
  • NEUMANN LARA                       kata (10-11) -, kumite (10-11 +40 kg) 3. hely
  • TEJFALUSSY GECSE LILLA         kata (10-11) 5. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                  kumite (10-11 -34 kg) 1. hely
  • SIMON BÁLINT                         kata (10-11) 3. hely, kumite (10-11 -40 kg) 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS                kumite (12-13 -40 kg) 2. hely
  • KISS ZSÓFIA                          kata (12-13) 1. hely
  • TÓTH LILLA                             kata (12-13) 2. hely, kumite (12-13 -50 kg) –
  • JOVICIC JÁZMIN                       kumite (12-13 +50 kg) 3. hely
  • BÁNOVICS ZSÓFIA                kata (kadet) 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                      kumite (kadet +54 kg) 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite (kadet -54 kg) 2. hely
  • VAS ZSÓFIA                             kata (kadet) 2. hely, kumite (kadet +54 kg) 5. hely
  • TAKÁCS GERGELY                    kumite (kadet -57 kg) 2. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                     kumite (kadet -57 kg) 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER                kumite (kadet -63 kg kg) -
  • HALLGAT GERGELY                  kumite (junior -55 kg) 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                          kumite (junior -76 kg) 3. hely
  • ELŐD MÁTÉ                              kumite (junior -68 kg) 2. hely
  • ERDŐS MARTIN                     kumite (junior -68 kg) 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                    kumite (junior +59 kg) 1. hely
  • BÁNOVICS DÓRA                   kata (junior) 1. hely
  • STERCK LAURA                      kata (U21) 1. hely, (felnőtt) 1. hely, kumite (U21

                                               + 68kg) 1. hely, (felnőtt +68 kg) 1. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA               kata (U21) 2. hely, (felnőtt) 3. hely, kumite (U21

                                               -61 kg) 2. hely, (felnőtt -61 kg) 2. hely

  • HÁRSPATAKI GÁBOR             kumite (U21 -75 kg) 1. hely, (felnőtt -75 kg) 1. hely
  • TAMÁS FERDINÁND              kumite (U21 -67 kg) 1. hely, (felnőtt -67 kg) 3. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                      kumite (U21 -75 kg) 2. hely, (felnőtt -75 kg) 2. hely

 

Csapat:

  • MTK-DYNAMIC 1  fiú csapat kata U10 (Baticz Bálint, Tóth Máté, Pap Tamás) 1. hely
  • MTK-DYNAMIC 2  lány csapat kata U14 (Vincze Vivien, Harkai Krisztina, Petróczy Laura) 2. hely
  • MTK-DYNAMIC 3 lány csapat kata U14 (Takács Eszter, Tóth Lilla, Neumann Lara) 1. hely
  • MTK-DYNAMIC 4  lány csapat kata U18 (Benkő Zs., Kiss Zs., Vas Zs.) 2. hely
  • MTK-DYNAMIC 5 lány csapat kata felnőtt (Senshi ) 1. hely
  • MTK-DYNAMIC 6  lány csapat kumite U14 (Benkő Zs., Kiss Zs., Vas Zs.) -
  • MTK-DYNAMIC 7  fiú csapat kumite U14 (Fischer B.Dudás Zs. Baranyi B.) 1. hely
  • MTK-DYNAMIC 8  fiú csapat kumite U18 (Bálint K., Takács G., Erdős M., Vécsei B.) 1. hely
  • MTK-DYNAMIC 9 lány csapat kumite U18 (Benkő Zs., Baranyi Zs., Czagány D.) 1.hely
  • MTK-DYNAMIC 10 fiú csapat kumite felnőtt (Hárspataki G., Tamás F., Szilágyi D.) 1. hely

   

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016

MAGYAR BAJNOK CSAPATA AZ MTK-DYNAMIC

SZÉKI KUPA

2016. MÁRCIUS 19. Szekszárd

Indulóink: 38 induló/ 45 érem

  • DALNOKI SZOFI                    kata (6-7) 1. hely, kumite (6-7 -28 kg ) 1. hely
  • VINCZE VIKTOR                       kata (6-7) 3. hely, kumite (6-7 -25 kg ) 2. hely
  • KOVÁCS GERGELY                 kata (6-7) 3. hely, kumite (6-7 -25 kg ) 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER                     kata (8-9 haladó) 1. hely, kumite (8-9 -30 kg) 3. hely
  • SINKÓ DIÁNA                           kata (8-9) 2. hely, kumite (8-9 +30 kg) 2. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                 kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9 -32 kg) –
  • MEDVE PATRIK                        kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9 -27 kg) –
  • TÓTH PATRIK                          kata (8-9) -, kumite (8-9 -27 kg) 2. hely
  • NAGYPÁL BENEDEK                  kata (8-9) -, kumite (8-9 -32 kg) 2. hely
  • TÓTH MÁTÉ                            kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9 -32 kg) 1. hely
  • PAP TAMÁS                              kata (8-9) -, kumite (8-9 +32 kg) 3. hely
  • BATICZ BÁLINT                       kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9 +32 kg) 2. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                      kata (8-9) -, kumite (8-9 -32 kg) –
  • BODROGHY SZABOLCS             kata (8-9) -, kumite (8-9 -32 kg) –
  • SIMON MÁTÉ                            kata (10-11) -, kumite (10-11 -34 kg) –
  • ISTÓK MÁRK                            kata (10-11) 3. hely, kumite (10-11 -40 kg) 2. hely
  • PETRÓCZY LAURA                    kata (10-11) 2. hely, kumite (10-11 +38 kg) 3. hely
  • JANIK JÁZMIN                          kata (10-11) -, kumite (10-11 -32 kg) 2. hely
  • HARKAI KRISZTINA                  kata (10-11) 3. hely, kumite (10-11 +38 kg) 2. hely
  • BATICZ LUCA                           kata (10-11) –
  • VINCZE VIVIEN                     kata (12-13) 1. hely, kumite (12-13 -50 kg) 3. hely
  • FISCHER BÁLINT                   kumite (8-9 -27 kg) 1. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                  kumite (10-11 -34 kg) 1. hely
  • SIMON BÁLINT                      kata (10-11 év) 2. hely, kumite (10-11 -40 kg) 1. hely
  • NEUMANN LARA                    kata (10-11 év) 2. hely, kumite (10-11 +38 kg) 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS                kumite (12-13 -40 kg) -
  • TÓTH LILLA                            kata (12-13 év) 1. hely, kumite (12-13 -50 kg) 2. hely
  • KISS ZSÓFIA                            kata (12-13 év) 3. hely
  • JOVICIC JÁZMIN                      kumite (12-13 +50 kg) 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                      kumite (kadet -54 kg) sérült
  • BENKŐ ZSÓFIA                       kumite (kadet +54 kg) 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                     kumite (kadet -57 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY                kumite (junior -55 kg) 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON                         kumite (junior -76 kg) 2. hely
  • ERDŐS MARTIN            kumite (junior -68 kg) 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                      kumite (junior +59 kg) 1. hely
  • SZILÁGYI DÁVID                      kumite (felnőtt -75 kg) 3. hely

 

CSAPAT 1. HELYEZÉS!!!

UTÁNPÓTLÁS ÉS HALADÓ KATEGÓRIÁBAN IS

 

DUTCH OPEN K1 PREMIER LEAGUE

2016. MÁRCIUS 19-20. Hollandia, Rotterdam

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                         kumite felnőtt -75 kg 2. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                          kumite felnőtt -67 kg 

 

SLOVENIA K1 WORLD CUP

2016. MÁRCIUS 12-13. Szlovénia, Lasko

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                         kumite felnőtt -75 kg 7. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                          kumite felnőtt -67 kg  -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA                       kumite felnőtt -61 kg 9. hely

 

KODOMO KUPA

2016. MÁRCIUS 06. Budapest

Indulóink: 49 induló/93 érem

  • TAMÁSI ANDRÁS                   kata (6 év) 3. hely, kumite (6 év) 1. hely
  • DALNOKI SZOFI                    kata (7 év) 1. hely, kumite (7 év) 1. hely
  • KOVÁCS GERGELY                 kata (7 év) 2. hely, kumite (7 év) 1. hely
  • VINCZE VIKTOR                    kata (7 év) 1. hely, kumite (7 év) 1. hely
  • TAKÁCS ESZTER                    kata (8-9 év) 1. hely, (10-11 év) 1. hely,kumite (8-9 év) 2. hely
  • NAGYPÁL BENEDEK               kata (8 év) 2. hely, kumite (8 év) 1. hely
  • TÓTH MÁTÉ                         kata (8 év) 1. hely, kumite (8 év) 1. hely
  • TÓTH PATRIK                       kata (8 év) 1. hely, kumite (8 év) 1. hely
  • ALTUSZ LEVENTE                  kata (8 év) 2. hely, kumite (8 év) 1. hely
  • VAS ISTVÁN                          kumite (9 év) 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS              kata (9 év) 2. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • PAP TAMÁS                          kata (9 év) 2. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • BATICZ BÁLINT                     kata (9 év) 1. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • KOCSIS BARNABÁS                kata (9 év) 3. hely
  • MEDVE PATRIK                     kata (9 év) 1. hely, kumite (9 év) 2. hely
  • PÁLL KRISTÓF                      kata (9 év) 1. hely, kumite (9 év) 1. hely
  • BODROGHY SZABOLCS          kata (9 év) 3. hely, kumite (9 év) 3. hely
  • SINKÓ DIÁNA                       kata (8-9 év) 1. hely, kumite (8-9 év) 2. hely
  • JANIK JÁZMIN                      kata (10-11 év) 2. hely, kumite (10-11 év) 1. hely
  • HARKAI KRISZTINA               kata (10-11 év) 2. hely
  • SIMON MÁTÉ                        kata (10-11 év) 3. hely, kumite (10-11 év) 2. hely
  • ISTÓK MÁRK                         kata (10-11 év) 1. hely, kumite (10-11 év) 1. hely
  • PAPP BÉLA                            kata (10-11 év) 3. hely, kumite (10-11 év) 3. hely
  • SIMON BÁLINT                      kata (10-11 év) 1. hely, kumite (10-11 év) 1. hely       
  • VINCZE VIVIEN                     kata (12-13 év) 1. hely, kumite (12-13 év) 2. hely
  • FISCHER ÁDÁM HUNOR         shiko (5 év) 2. hely, szivacskumite (5 év) 1. hely
  • KÜRK ZÉTÉNY                       shiko (5 év) 3. hely, szivacskumite (5 év) 1. hely
  • LUKSZITS ZSOMBOR             shiko (5 év) 3. hely, szivacskumite (5 év) 3. hely
  • KISS CSONGOR                     shiko (5 év) 3. hely
  • K. SZABÓ NATÁLIA                shiko (6 év) 1. hely, szivacskumite (6 év) 3. hely
  • KÜRK BOGLÁRKA                   shiko (6 év) 2. hely, szivacskumite (6 év) 2. hely
  • MEGYESI LILI                        shiko (6 év) 1. hely, szivacskumite (6 év) 1. hely
  • NAGY TAMARA                      shiko (6 év) 3. hely, szivacskumite (6 év) 3. hely
  • NAGY LÁSZLÓ                       shiko (6 év) 3. hely
  • NAGY ÁDÁM                          shiko (6 év) 2. hely, szivacskumite (6 év) 1. hely
  • PAPP ALEXANDRA                  shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 2. hely
  • BíRÓ KOPPÁNY                       shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 2. hely
  • KIS TAMÁS                             shiko (7 év) 3. hely, szivacskumite (7 év) 1. hely
  • KOVÁCS PETRA                      shiko (8-9 év) 1. hely, szivacskumite (8-9 év) 2. hely
  • PINTÉR ALMA                        shiko (8-9 év) 3. hely, szivacskumite (8-9 év) 3. hely
  • KIS ANNA LUJZA                    shiko (8-9 év) 3. hely, szivacskumite (8-9 év) 3. hely
  • PETRÓCZY MÁRK                    shiko (8-9 év) 1. hely, szivacskumite (8-9 év) 3. hely
  • BALOGH ZSOMBOR                 shiko (8-9 év) 2. hely, szivacskumite (8-9 év) 3. hely
  • BíRÓ CSONGOR                      shiko (9 év) 2. hely, szivacskumite (9 év) 2. hely
  • NÓGRÁDI BENEDEK                shiko (9 év) 2. hely, szivacskumite (9 év) 2. hely
  • VARGA LŐRINC                       shiko (9 év) 1. hely, szivacskumite (9 év) 1. hely
  • HÉJJ MÁRTON                        shiko (10-11 év) 1. hely, szivacskumite (10-11 év) 3. hely
  • KOLESZÁR GYÖRGY                shiko (10-11 év) 1. hely, szivacskumite (10-11 év) 1. hely
  • CSÜTÖRTÖKI ÁRON                shiko (10-11 év) 1. hely, szivacskumite (10-11 év) 2. hely

TATAMI TEAM KUPA

2016. FEBRUÁR 20. Budapest

Indulóink: 22 induló/ 15 érem

  • DALNOKI SZOFI                     kata (6-7) 3. hely, kumite (6-7 +22 kg ) 1. hely
  • VINCZE VIKTOR                     kata (6-7) 1. hely
  • PETRÓCZY LAURA                    kata (8-9) -, kumite -
  • TAKÁCS ESZTER                     kata (8-9) 1. hely, kata (10-11) 5. hely,

                                                 kumite (8-9 -28 kg) 3. hely

  • FISCHER BÁLINT                   kumite (8-9 -27 kg) 1. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                 kumite (8-9 -27 kg) –
  • KOCSIS BARNABÁS                  kumite (8-9 -27 kg) –
  • VAS ISTVÁN                            kumite (8-9 -32 kg) 2. hely
  • TÓTH MÁTÉ                             kumite (8-9 -32 kg) -
  • BATICZ BÁLINT                       kumite (8-9 +37 kg) 2. hely
  • TÓTH LILLA                             kumite (12-13 -50 kg) 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                       kumite (ifi +50 kg) 1. hely, (kadet +54 kg) 3. hely
  • JOVICIC JÁZMIN                      kumite (ifi +50 kg) -
  • TAKÁCS GERGELY                    kumite (kadet -52 kg) 5. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER                kumite (kadet -63 kg) -
  • VAS ZSÓFIA                             kumite (kadet +54 kg) -
  • HALLGAT GERGELY                  kumite (junior -55 kg) 2. hely
  • MÁLNAI ÁRON                         kumite (junior -68 kg) –
  • ELŐD MÁTÉ                             kumite (junior -68 kg) –
  • CZAGÁNY DÓRA                       kumite (junior +59 kg) 3. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                  kumite (felnőtt -67 kg) 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR                kumite (felnőtt -75 kg) 3. hely

CSAPAT 2. HELYEZÉS!!!

LEGJOBB MAGYAR CSAPAT

 

43rd KADET, JUNIOR, U21

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2016. FEBRUÁR 5-7. Ciprus, Limassol

Indulóink: 7 fő

  • VÉCSEI BALÁZS                  3. hely (kadet kumite -57 kg)
  • BARANYI ZSÓFIA                                              - (kadet kumite -63 kg)
  • ERDŐS MARTIN                  2. hely (junior kumite -68 kg)       
  • CZAGÁNY DÓRA                                                 - (junior kumite -59 kg)
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA                                       - (U21 kumite -61 kg)
  • TAMÁS FERDINÁND           5. hely (U21 kumite -67 kg)
  • HÁRSPATAKI GÁBOR         3. hely (U21 kumite -75 kg)

PARIS OPEN K1 PREMIER LEAGUE

2016. JANUÁR 22-24. Franciao., Párizs

  • HÁRSPATAKI GÁBOR                         kumite felnőtt -75 kg 7. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                          kumite felnőtt -67 kg  5. hely

 

CROATIA GRAND PRIX

2016. JANUÁR 16-17. Horvátország, Samobor       

Indulóink:  6 fő /2 érem

  • VÉCSEI BALÁZS                         kumite kadet -57 kg 5. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                        kumite junior -59 kg 5. hely
  • ERDŐS MARTIN                         kumite junior -58 kg 5. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA                kumite U21 -61 kg 3. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR                  kumite U21 -75 kg 2. hely
  • TAMÁS FERDINÁND                   kumite U21 -67 kg -