KARATE-1 PREMIER LEAGUE YOUTH WORLD CUP

 

2013. NOVEMBER 30. Ausztria, Salzburg

 

Indulóink:  3 fő /2 érem

 

  

  • PÁL TÍMEA              kumite junior +59 kg 3. hely
  • DERZSI TAMÁS           kumite junior -55 kg 5. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR       kumite junior -68 kg 1. hely

 

 HUNGARIAN TATAMI KARATE KUPA

2013. NOVEMBER 23. Budaörs

 Indulóink:  35 fő /30 érem

 

  • FISCHER BÁLINT           kumite 6-7 éves 1. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                  kumite 6-7 éves 2. hely
  • TADLER MÁTÉ                  kata 6-7 éves (5. hely)
  • NEUMANN LARA               kata 6-7 éves 2. hely, kumite 2. hely
  • BENKŐ BOTOND              kata 8-9 éves 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR            kata 8-9 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • CSEH ANDRÁS                 kumite 8-9 éves (5. hely)
  • BARANYI BARNABÁS        kumite 10-11 éves 3. hely
  • AJTONY BALÁZS                     kata 10-11 éves 2. hely
  • TÓTH LILLA                           kata 10-11 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                   kumite 10-11 éves 2. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ            kata 10-11 éves -
  • BENKŐ ZSÓFIA             kata 10-11 éves 2. hely, kumite 1. hely, kumite 12-13 év 3. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT         kata 12-13 éves -
  • SZILASI EMMA                kata 12-13 éves -
  • TÖRÖK EMESE                kata 12-13 éves -
  • BALOGH TíMEA               kata 12-13 éves -
  • VAS ZSÓFIA                    kata 12-13 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • THURZÓ TAMÁS                     kumite 12-13 éves 3. hely
  • GÁBOS CSONGOR            kumite 12-13 éves 3. hely
  • SZEGEDI ÁRON               kata 12-13 (5. hely)
  • BARANYI ZSÓFIA          kumite 12-13 éves 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite 12-13 éves 3. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ    kumite 12-13 éves 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER       kumite 10-11 éves -
  • HALLGAT GERGŐ                kata 12-13 éves 1. hely, kumite (5. hely)
  • MÁLNAI ÁRON                kumite kadet -63 kg -
  • SZABÓ ATTILA                kumite kadet -57 kg –
  • CZAGÁNY DÓRA            kumite kadet +54 kg 1. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                kumite junior -76 kg 3. hely
  • MATUZ ZSANETT             kumite junior -53 kg 3. hely
  • PÁL TÍMEA                     kumite junior +59 kg 1. hely
  • DERZSI TAMÁS               kumite junior -55 kg 2. hely
  • TÖMPE TAMÁS                kumite U21 -68 kg -
  • CSAPAT KATA LÁNY     (Benkő, Tóth, Baranyi) 1. hely
  • CSAPAT KATA FIÚ           (Ajtony, Hallgat, Bálint) 3. hely

  


CSAPAT I. helyezett

végleg miénk a 3. vándorkupa is

 

 

ÚJBUDA KUPA

2013. NOVEMBER 16. Budapest

Indulóink: 80 fő /80 érem

 

  • PAPP ALEXANDRA                    shiko dachi 1. hely
  • PSÓRA MÁRK                          shiko dachi 3. hely
  • ŐSI LEVENTE                 shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • VÁRHEGYI ZOLTÁN        shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • CSÓNAKI MARCELL                  shiko dachi 3. hely
  • CZINEGE PANNA                      shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • CSIPKE ZITA                                  shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • MOTOZ KRISZTINA                  shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • KOMJÁTHY BERNADETT      shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • BILIBOC ELIZA                               shiko dachi 2. hely
  • YING DE XIANG SANSAN     shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • TAKÓ BALÁZS                         shiko dachi 3. hely
  • VINCZE VIKTOR                  shiko dachi 3. hely
  • TÓTH MÁTÉ                                   shiko dachi 2. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                 shiko dachi 1. hely
  • MERÉNYI MÁRK                  shiko dachi 3. hely
  • PETRÓCZY MÁRK                shiko dachi 3. hely
  • HERCZEG HUNOR               shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • ALTUSZ LEVENTE               shiko dachi 3. hely
  • KOVÁCS GERGŐ                  shiko dachi 2. hely
  • TÓTH PATRIK                                shiko dachi 1. hely
  • ESERY DESMOND ONOME    shiko dachi 3. hely
  • NGUYEN VAN DÁNIEL              shiko dachi 3. hely
  • TAKÁCS ESZTER                      shiko dachi 1. hely       
  • SINKÓ DIÁNA                         shiko dachi 2. hely
  • BALOGH ZSOMBOR                  shiko dachi 1. hely
  • JAKAB MÁRK                           shiko dachi 3. hely
  • BODROGHY SZABOLCS            shiko dachi 3. hely
  • NYAKAS MÁTÉ                        shiko dachi 2. hely
  • FÜLÖP SÁRA                                  shiko dachi 3. hely
  • JÁGER PETRA                                 shiko dachi 3. hely
  • PETRÓCZY LAURA                   shiko dachi 1. hely
  • BÉKÉSI MIRABELLA                 shiko dachi 2. hely
  • KOLLMANN ANDRÁS                       shiko dachi 1. hely
  • CSÓNAKI BENCE                 shiko dachi 2. hely
  • ESERY EDWARD TOBENNA  shiko dachi 3. hely
  • KOVÁCS KRISTÓF                    shiko dachi 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                        shiko dachi 1. hely
  • BATICZ BÁLINT                       shiko dachi 2. hely
  • RÉGER ÁDÁM                                 shiko dachi 2. hely
  • MEDVE PATRIK                       shiko dachi 1. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                shiko dachi 3. hely
  • VAS ISTVÁN                                   shiko dachi 1. hely
  • KOCSIS BARNABÁS             shiko dachi 1. hely
  • FISCHER BÁLINT                kumite 3. hely
  • MÁLNAI NÓRA                                shiko dachi 2. hely
  • SALLAI ZSÓFIA                       shiko dachi 2. hely
  • NEUMANN LARA                 kumite 3. hely
  • BADAK BALÁZS                              shiko dachi 1. hely
  • PÁLL KRISTÓF                                shiko dachi 3. hely
  • PAP TAMÁS                        shiko dachi 3. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                                kumite 5. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS             kumite 3. hely
  • TADLER MÁTÉ                         kumite 2. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                                   kata 2. hely
  • SCHAFER LEVENTE             shiko dachi 1. hely
  • ISTÓK MÁRK                                  shiko dachi 3. hely
  • KOLLMANN BÁLINT                        shiko dachi 1. hely
  • NGUYEN VAN MÁRK                 shiko dachi 3. hely
  • SZEKERES DOMINIK                shiko dachi 2. hely
  • SZAJKÓ BRENDON              shiko dachi 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR               kumite 1. hely
  • TADLER FANNI                               kata 3. hely
  • VINCZE VIVIEN                              shiko dachi 1. hely
  • LABANCZ RICHÁRD             shiko dachi 3. hely
  • ADAME DOMONKOS                        shiko dachi 2. hely
  • PAPP BÉLA                         shiko dachi 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS                      kata 1. hely, kumite 2. hely
  • VAS MIKLÓS                                   kata 2. hely
  • SZILASI EMMA                                kata 3. hely
  • BALOGH TíMEA                              kata 2. hely
  • KISS ZSÓFIA                                  kata 1. hely
  • KARAKAI BÁLNIT                kata 1. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ               kata 3. hely, kumite 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE                       kata 1. hely, kumite 1. hely
  • FÖLDESSY FARKAS             kata 2. hely, kumite 1. hely
  • VAS ZSÓFIA                                   kata 1. hely, kumite 1. hely
  • SZEGEDI ÁRON                               kata 1. hely
  • THURZÓ TAMÁS                 kata 2. hely, kumite 3. hely
  • GÁBOS CSONGOR                    kata 3. hely, kumite 3. hely

 

 WKF KADET, JUNIOR, U21

WORLD CHAMPIONSHIPS

2013. NOVEMBER 7-10. Spanyolország, Guadalajara

Indulóink: 5 fő

 

  • Hárspataki Gábor          3. hely (junior kumite -68 kg)
  • Derzsi Tamás                                   - (junior kumite -55 kg)
  • Győriványi Renáta                            legjobb 8 között (junior kumite -59 kg)
  • Virga Péter                                      - (junior kumite -61 kg)
  • Czagány Dóra                                  - (kadet kumite +54 kg)

 

LJUBJANA OPEN

2013. OKTÓBER 26. Szlovénia, Ljubjana

 Indulóink:  5 fő / 5 érem VB indulók

 

  • CZAGÁNY DÓRA                     kumite kadet +54 kg 3. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kumite junior -59 kg 1. hely
  • DERZSI TAMÁS                      kumite junior - 61 kg 2. hely
  • VIRGA PÉTER                       kumite junior -61 kg 1. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR          kumite junior -68 kg 1. hely

CÉGHMESTER KUPA

2013. OKTÓBER 12. Mogyoród

 Indulóink:  35 fő / 33 érem

 

  • DUDÁS ZSOMBOR         kumite 8-9 éves -30 kg 3. hely
  • POLLÁK MÁTÉ               kata, kumite 8-9 éves -
  • TADLER MÁTÉ               kata 8-9 éves 3. hely, kumite +30 kg 2. hely
  • BENKŐ BOTOND            kata 8-9 éves 2. hely, kumite -30 kg 2. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS        kata, kumite 8-9 éves -
  • NEUMANN LARA          kata 8-9 éves 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                  kata 8-9 éves 2. hely
  • FÖLDESSY FARKAS        kumite 10-11 éves -30 kg 2. hely
  • AJTONY BALÁZS            kata 10-11 éves -
  • KOLLMANN MÁTÉ           kata 10-11 éves 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS  kata 10-11 éves 3. hely, kumite -35 kg 1. hely
  • TÓTH LILLA                   kata 10-11 éves 2. hely
  • TADLER FANNI              kata 10-11 éves -
  • CSEH ANNA                   kata 10-11 éves -
  • KISS ZSÓFIA                kumite 10-11 éves -40 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA              kata 10-11 éves 1. hely, kumite +40 kg 1. hely, kumite 12-13 3. hely
  • SZEGEDI ÁRON              kata 12-13 éves -
  • GYŐRIVÁNYI BENCE   kata 12-13 éves 1. hely, kumite +48 kg 1. hely, -48 kg 2. hely
  • THURZÓ TAMÁS             kata 12-13 éves 2. hely
  • GÁBOS CSONGOR          kata 12-13 éves -
  • HALLGAT GERGŐ           kumite 12-13 éves -40 kg 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS           kumite 12-13 éves -45 kg 1. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ      kumite 12-13 éves -45 kg 2. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER      kumite 12-13 éves -52 kg 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                 kata 12-13 éves 1. hely, kumite 12-13 +45 kg 1. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT        kata 12-13 éves 2. hely
  • SCZIGEL DÓRA              kata 12-13 éves -
  • SZILASI EMMA               kata 12-13 éves 3. hely
  • BALOGH TíMEA              kata 12-13 éves -
  • BARANYI ZSÓFIA        kumite 12-13 -42 kg 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA           kumite kadet +54 kg 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON                kumite kadet -63 kg -
  • PÁL TíMEA                      kumite junior +59 kg 2. hely
  • MATUZ ZSANETT            kata junior -
  • PETI NÁRCISZ                kata U21 3. hely, kata felnőtt 2. hely

 

 


CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

 

 

 

CRO OPEN

2013. OKTÓBER 05. Horvátország, Rijeka

Indulóink:  12 fő / 7 érem

 

 

  • BENKŐ ZSÓFIA                kumite 10-11 -44 kg 1. hely, 12-13 -45 kg 3. hely
  • BARANYI ZSÓFIA            kumite 12-13 -40 kg 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite 10-11+46 kg 2. hely
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite 12-13 -45 kg 1. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ          kumite 12-13 -48 kg 2. hely
  • HALLGAT GERGŐ               kumite 12-13 -45 kg 5. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite kadet +54 kg 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                  kumite kadet -63 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kumite junior -59 kg 5. hely
  • DERZSI TAMÁS                 kumite junior - 55 kg -
  • VIRGA PÉTER                   kumite junior -61 kg -
  • VARGA DÁNIEL                 kumite junior -61 kg -

 

EURO GRAND PRIX PILSEN

2013. SZEPTEMBER 28-29. Csehország, Pilsen

Indulóink

 

  • BARANYI ZSÓFIA            kumite 10-11 +35 kg 1. hely, 12-13 -50 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                  kumite 10-11 +35 kg 2. hely, 12-13 -50 kg 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite 12-13 -45 kg 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite 12-13 -45 kg 3. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ          kumite 12-13 -45 kg 5. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                kumite kadet +54 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kumite junior -59 kg 3. hely
  • DERZSI TAMÁS                 kumite junior - 55 kg 3. hely
  • VIRGA PÉTER                   kumite junior -61 kg 2. hely

 

 XVI. BUDAPEST OPEN

2013. SZEPTEMBER 14-15. Budapest

Indulóink:  15 fő / 14 érem

 

 

  • BARANYI ZSÓFIA           kumite 10-11 -40 kg 1. hely, 12-13 -43 kg 2. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA               kumite 10-11 +40 kg 1. hely, 12-13 -43 kg 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite 10-11 +42 kg 2. hely, 12-13 -52 kg 5. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                 kumite 12-13 -45 kg 2. hely
  • HALLGAT GERGŐ               kumite 12-13 -45 kg -
  • GOLDFINGER DÁRIÓ          kumite 12-13 -52 kg 2. hely
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite kadet +54 kg 1. hely
  • MÁLNAI ÁRON                   kumite kadet -63 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kumite junior -59 kg 3. hely
  • PÁL TíMEA                         kumite junior +59 kg 2. hely
  • DERZSI TAMÁS                kumite junior - 55 kg  1. hely
  • DERZSI ANDRÁS                kumite junior -61 kg 3. hely
  • VIRGA PÉTER                   kumite junior -61 kg 1. hely
  • VARGA DÁNIEL                  kumite junior -61 kg -
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite junior -68 kg 1. hely

 

 


CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

 

MEDIMURJE OPEN

2013. AUGUSZTUS 31. Horvátország, Cakovec

Indulóink:  15 fő / 12 érem

 

 

  • BARANYI ZSÓFIA           kumite -40 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA               kumite -44 kg 1. hely, 12-13 -42 kg 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER      kumite 10-11 +46 kg 1. hely, 12-13 -48 kg 2. hely
  • VÉCSEI BALÁZS               kumite 12-13 -41 kg 1. hely
  • HALLGAT GERGŐ               kumite 12-13 -41 kg 5. hely
  • GOLDFINGER DÁRIÓ      kumite 12-13 -41 kg 1. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                 kumite kadet +54 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kumite junior -59 kg -
  • PÁL TíMEA                         kumite junior +59 kg 3. hely
  • DERZSI TAMÁS                kumite junior - 55 kg  1. hely
  • VIRGA PÉTER                     kumite junior -61 kg 3. hely
  • VARGA DÁNIEL                  kumite junior -61 kg 2. hely
  • TÖMPE TAMÁS                   kumite junior -68 kg -
  • SZAJKÓ TIBOR                   kumite junior -68 kg -
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite junior -68 kg 1. hely

 


CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

11th EUROPEAN CHAMPIONSHIPS FOR REGIONS

2013. JÚNIUS 8-9. Montenegró

Indulóink: 2 fő

 

  • Győriványi Renáta (kadet-junior női csapat kumite)         -
  • Hárspataki Gábor  (kadet-junior férfi csapat kumite)    3. hely

 

17th GRAND PRIX SLOVAKIA OF YOUTH

2013. JÚNIUS 8. Pozsony, Szlovákia

Indulóink:  14 fő / 10 érem

 

 

  • FISCHER BÁLINT              kumite 5-7 éves -20 kg 1. hely, -24 kg 2. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                   kumite 5-7 éves -24 kg 1. hely
  • BARANYI BARNABÁS           kata 8-9 éves -, kumite -
  • DUDÁS ZSOMBOR             kumite 8-9 éves -24 kg 1. hely
  • TÓTH LILLA                       kata 10-11 éves -, kumite –
  • KISS ZSÓFIA                      kata 10-11 éves -, kumite –
  • BARANYI ZSÓFIA            kata 10-11 éves 7. hely, kumite -35 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA               kata 10-11 éves 5. hely, kumite -40 kg 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite 10-11 +40 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA                 kumite kadet +54 kg 3. hely (VB kvalifikáció győzelem)
  • MÁLNAI ÁRON                   kumite kadet -57 kg 7. hely
  • PÁL TíMEA                         kumite junior +59 kg 3. hely
  • DERZSI TAMÁS                 kumite junior - 55 kg 1. hely (VB kvalifikáció győzelem)
  • VIRGA PÉTER                    kumite junior -61 kg 1. hely (VB kvalifikáció győzelem)

 

 

HARCOS TÁRSAK KUPA

2013. JÚNIUS 02. Diósd

Indulóink: 32 fő / 58 érem

 

 

  • POLLÁK LOLA                                 szivacs kumite 2. hely
  • KOLLMANN BÁLINT                        shiko dachi 2. hely
  • OCISNIK BENDEGÚZ                szivacs kumite 2. hely
  • LABANCZ RICHÁRD                 szivacs kumite 3. hely
  • SZAJKÓ BRENDON                  szivacs kumite 1. hely
  • PAPP BÉLA                             szivacs kumite 2. hely
  • RÉGER ÁDÁM                          szivacs kumite 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                szivacs kumite 1. hely
  • FISCHER BÁLINT                kata 1. hely, kumite 2. hely
  • BENKŐ BOTOND                      kata 1. hely, kumite 3. hely
  • CSEH ANDRÁS                                kumite 1. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                         kata 3. hely, kumite 1. hely
  • TADLER MÁTÉ                         kata 2. hely, kumite 3. hely
  • NEUMANN LARA                 kata 1. hely, kumite 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                                   kata 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR               kata 1. hely, kumite 1. hely
  • CSEH ANNA                                    kata 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TADLER FANNI                               kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • TÓTH LILLA                                   kata 1. hely, kumite 2. hely
  • SCZIGEL MARTIN                kata 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS                      kata 1. hely, kumite 1. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT            kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • SZILASI EMMA                                kata 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ               kata 2. hely, kumite 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                           kata 2. hely, kumite 1. hely
  • FÖLDESSY FARKAS                  kata 3. hely, kumite 1. hely
  • AJTONY BALÁZS                      kata 1. hely, kumite 3. hely
  • HALLGAT GERGŐ                kata 1. hely, kumite 1. hely
  • BARANYI ZSÓFIA                    kumite 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                       kumite 1. hely
  • MATUZ ZSANETT                kata 2. hely, kumite 3. hely
  • MÁLNAI ÁRON                        kumite 3. hely

 

Családi katák:

 

  • TADLER FANNI+ANGI+MÁTÉ    3. hely
  • BENKŐ ZSÓFI+ENIKŐ+BOTI    1. hely
  • BARANYI ZSÓFI+BARNI           3. hely
  • POLLÁK MÁTÉ+JÁNOS             3. hely
  • TÓTH LILLA+ZOLI                   2. hely
  • FISCHER BÁLINT+NIKI            2. hely

 

 

 

16th SENIOR GOJU-RYU EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2013. MÁJUS 25-26. Ausztria, Fürstenfeld

Indulóink: 3 fő

 

  • MIKLÓS NIKOLETT                    női kata
  • VARGA DÁNIEL                         férfi kata 7. hely
  • PELLER ÁDÁM                 férfi kumite -84 kg 2. hely

 

II. ERZSÉBET KUPA

2013. MÁJUS 18. Budapest

 Indulóink: 29 fő / 53 érem

 

  •           POLLÁK LOLA                           shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  •          KOLLMANN ANDRÁS                 shiko dachi 3. hely
  •          KOLLMANN BÁLINT                  shiko dachi 2. hely
  •          FISCHER BÁLINT                      kata 2. hely, kumite 1. hely
  •          CSEH ANDRÁS                          kata 3. hely, kumite 2. hely
  •          POLLÁK MÁTÉ                         kata 3. hely, kumite 1. hely
  •          TADLER MÁTÉ                         kata 3. hely, kumite 2. hely
  •          NEUMANN LARA                       kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          ÁDÁM JÚLIA                             kata 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  •          DUDÁS ZSOMBOR                     kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          CSEH ANNA                              kata 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  •          TADLER FANNI                         kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  •          TÓTH LILLA                             kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          SCZIGEL MARTIN                     kata 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  •          BARANYI BARNABÁS                kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          VAS MIKLÓS                             kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          SCZIGEL NIKOLETT                  kata 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  •          SZILASI EMMA                          kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  •          KARAKAI BÁLNIT                     kata 2. hely, kumite 3. hely
  •          ERŐSS BENCE                           kata 3. hely
  •          KOLLMANN MÁTÉ                     kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          SCZIGEL DÓRA                         kata 3. hely
  •          VAS ZSÓFIA                             kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          THURZÓ TAMÁS                       kata 3. hely, kumite 2. hely
  •          HALLGAT GERGŐ                     kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          BARANYI ZSÓFIA                    kata 1. hely, kumite 1. hely
  •          VÉCSEI BALÁZS                       kumite 1. hely
  •          MATUZ ZSANETT                      kata 2. hely, kumite 1. hely
  •          PETI NÁRCISZ                          kata 3. hely, kumite 1. hely

 

 48th SENIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

2013. MÁJUS 9-12. Budapest

 Indulóink: 2 fő

  • MIKLÓS NIKOLETT                    női kata
  • PELLER ÁDÁM                           férfi csapat kumite

 

XV. KERÜLETI MAJÁLIS KUPA

2013. MÁJUS 01. Budapest

 

Indulóink: 15 fő / 30 érem

  • Fischer Bálint            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Neumann Lara          kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Pollák Lola               shikodachi 1. hely
  • Pollák Máté              kata 7 éves 1. hely, 8 éves 3. hely, kumite 1. hely
  • Ádám Júlia               kata 2. hely
  • Benkő Botond           kata 8 éves 1. hely, 9 éves 1. hely, kumite 2. hely
  • Dudás Zsombor        kata 2. hely, kumite 1. hely
  • Kiss Zsófia               kata 2. hely, kumite 2. hely
  • Győriványi Bence      kata 1. hely, kumite 2. hely
  • Thurzó Tamás          kata 2. hely, kumite 3. hely
  • Vas Miklós               kata 2. hely, kumite 3. hely
  • Hallgat Gergely        kata 1. hely, kumite 3. hely
  • Benkő Zsófia            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • Tóth Lilla                 kata 3. hely, kumite 3. hely
  • Matuz Zsanett          kata 3. hely
  • Peti Nárcisz              kata 1. hely

 

GRAND PRIX HRADEC KRALOVE

2013. ÁPRILIS 24. Hradec Kralove, Cseho.

Indulóink:  2 fő

 

  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite junior -68 kg 1. hely
  • MIKLÓS NIKOLETT             kata felnőtt 7. hely

 

KODOMO KUPA

2013. Április 20-21. Budapest

 

Indulóink: 92 fő /145 érem

 

 

  • CSIPKE ZITA                                              shiko dachi 2. hely
  • KOMJÁTHY BERNADETT                        shiko dachi 2. hely
  • PÉNZES DÓRA                                          shiko dachi 3. hely
  • PAPP ALEXANDRA                                   shiko dachi 3. hely
  • ZIH ILONA                                                  shiko dachi 3. hely
  • POLLÁK LOLA                                           shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • UDVARDY-MÓRÓ MILÁN                         shiko dachi 3. hely
  • YING DE XIANG SAN SAN                      shiko dachi 2. hely
  • UHERCSIK BORISZ                                shiko dachi 3. hely
  • PÉNZES BOTOND                                   shiko dachi 3. hely
  • ŐSI LEVENTE                                             shiko dachi 3. hely
  • VINCZE VIKTOR                                       shiko dachi 1. hely
  • SOMOGYI LÁSZLÓ                                    shiko dachi 3. hely
  • TÓTH MÁTÉ                                              shiko dachi 1. hely
  • TÓTH ZSOMBOR                                    shiko dachi 2. hely
  • MERÉNYI MÁRK                                       shiko dachi 3. hely
  • PETRÓCZY MÁRK                                   shiko dachi 3. hely
  • HERCZEG HUNOR                                 shiko dachi 2. hely
  • ANTAL CSONGOR                                   shiko dachi 3. hely
  • ALTUSZ LEVENTE                                  shiko dachi 3. hely
  • KOVÁCS GERGŐ                                    shiko dachi 2. hely
  • TÓTH PATRIK                                           shiko dachi 2. hely
  • VU QUANG MINH KEVIN                        shiko dachi 2. hely
  • ESERY DESMOND ONOME                  shiko dachi 3. hely
  • FÜLÖP SÁRA                                             shiko dachi 1. hely
  • JÁGER PETRA                                           shiko dachi 3. hely
  • NAGY ZSÓFIA                                           shiko dachi 2. hely
  • BILIBOC ELIZA                                          shiko dachi 3. hely
  • HARSÁNYI RÉKA                                     shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KOLLMANN ANDRÁS                            shiko dachi 3. hely
  • CSÓNAKI BENCE                                   shiko dachi 3. hely
  • ESERY EDWARD TOBENNA               shiko dachi 3. hely
  • MOLNÁR MÁRTON                                 shiko dachi 3. hely
  • SZIGETI CSABA                                        shiko dachi 3. hely
  • VADÁSZI SZABOLCS                               shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • RÉGER ÁDÁM                                           shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • OCISNIK BENDEGÚZ                              shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                                    shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 1. hely
  • VAS ISTVÁN                                               shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KOCSIS BARNABÁS                               shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • MOYZES ZOLTÁN                                     shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • LÁSZLÓ BALÁZS                                       shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • FISCHER BÁLINT                                   kata 1. hely, kumite 1. hely
  • MÁLNAI NÓRA                                        shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • MOYZES NIKOLETT                              shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • NEUMANN LARA                                    kata 1. hely, kumite 1. hely
  • BARCSA DÁNIEL                                    shiko dachi 1. hely
  • NAGY ARNOLD                                        shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • BADAK BALÁZS                                        shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • RIGÓ PATRIK                                            shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • VASZKÓ KRISTÓF                                   shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • PÁLL KRISTÓF                                         shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 2. hely
  • PAP TAMÁS                                                shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • CSEH ANDRÁS                                        kata 2. hely, kumite 2. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                                          kata 1. hely, kumite 1. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS                               kata 1. hely, kumite 1. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                                             kata 1. hely, kumite 1. hely
  • SCHAFER LEVENTE                             shiko dachi 2. hely
  • ISTÓK MÁRK                                             shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • KOLLMANN BÁLINT                               shiko dachi 1., 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SZAJKÓ BRENDON                               shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • VU VIET HUNG                                        shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 2. hely
  • DUDÁS ZSOMBOR                                 kumite 3. hely
  • BENKŐ BOTOND                                     kata 1. hely
  • CSEH ANNA                                              shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • TADLER FANNI                                         kata 2. hely, szivacs kumite 1. hely
  • VINCZE VIVIEN                                        shiko dachi 2. hely
  • TÓTH LILLA                                              kata 1. hely, kumite 2. hely
  • LABANCZ RICHÁRD                                shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • CSAPÓ BALÁZS                                        shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SCZIGEL MARTIN                                  shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 2. hely
  • ADAME DOMONKOS                             shiko dachi 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • PAPP BÉLA                                              shiko dachi 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS                            kata 1. hely, kumite 1. hely
  • VAS MIKLÓS                                             shiko dachi 3. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT                              kata 1. hely, szivacs kumite 3. hely
  • SZILASI EMMA                                         kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • BALOGH TíMEA                                       kata 1. hely, szivacs kumite 1. hely
  • KISS ZSÓFIA                                            kata 3. hely, kumite 3. hely
  • KARAKAI BÁLNIT                                     kata 3. hely
  • ERŐSS BENCE                                       kata 1. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ                                   kata 1. hely, kumite 2. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE                              kata 1. hely, kumite 1. hely
  • FÖLDESSY FARKAS                               kata 1. hely, kumite 1. hely
  • SCZIGEL DÓRA                                       kata 2. hely, szivacs kumite 3. hely
  • VAS ZSÓFIA                                              kata 1. hely, kumite 3. hely
  • SZEGEDI ÁRON                                       zenkucu dachi 1. hely,szivacs  kumite 3. hely
  • THURZÓ TAMÁS                                      kata 1. hely, kumite 1. hely
  • HALLGAT GERGŐ                                   kata 1. hely, kumite 1. hely
  • MATUZ ZSANETT                                     kata 2. hely, kumite 1. hely
  • PETI NÁRCISZ                                          kata 1. hely, kumite 1. hely
  • MIKLÓS ANCSA                                       senior kumite 3. hely

 

33rd GRAND PRIX SLOVAKIA

2013. ÁPRILIS 14. Pozsony, Szlovákia

Indulóink:  11 fő

 

 

  • CZAGÁNY DÓRA                 kumite kadet +54 kg -
  • MÁLNAI ÁRON                   kumite kadet -57 kg -
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kumite junior -59 kg 1. hely
  • PÁL TíMEA                         kumite junior +59 kg -
  • DERZSI TAMÁS                  kumite junior - 55 kg  2. hely
  • VIRGA PÉTER                     kumite junior -61 kg 2. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite junior -68 kg 1. hely
  • TÖMPE TAMÁS                   kumite junior -68 kg -
  • DOROGI LÁSZLÓ                kumite felnőtt -67 kg 5. hely
  • PELLER ÁDÁM                    kumite felnőtt -84 kg 7. hely, férfi csapat kumite 5. hely
  • MIKLÓS NIKOLETT             kata felnőtt 5. hely

 

18th BALKAN KARATE CHAMPIONSHIPS

2013. MÁRCIUS 29-31. Kragujevac, Szerbia

Indulóink: 10 fő

 

  • VÉCSEI BALÁZS                 gyerek kumite -40 kg 3. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER           gyerek kumite -40 kg -
  • BARANYI ZSÓFIA              gyerek kumite -37 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                  gyerek kata 7. hely, kumite -40 kg 3. hely
  • CZAGÁNY DÓRA                  kadet kumite +54 kg 3. hely
  • PÁL TíMEA                          kadet kumite +54 kg -
  • DERZSI TAMÁS                   junior kumite -55 kg -
  • VIRGA PÉTER                      junior kumite -61 kg -
  • HÁRSPATAKI GÁBOR        junior kumite -76 kg 1. hely
  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg 5. hely

 


Éremtábla 6. hely/14 ország

 

 

WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2013. MÁRCIUS 23-24. Mogyoród

 

Indulóink:  40 fő (22 fő utánpótlás és 18 fő haladó)

 

Utánpótlás:

 

  • DUDÁS ZSOMBOR            kumite (8-9) 2. hely
  • BARANYI BARNABÁS    kata (8-9) 1. hely, kumite (8-9) 1. hely
  • TÓTH LILLA                    kata (8-9) 1. hely, kumite (8-9) 1. hely
  • NEUMANN LARA               kata (8-9) 2. hely, kumite (8-9) 2. hely
  • ÁDÁM JÚLIA                    kata (8-9) 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS           kata (8-9) 3. hely, kumite (8-9) 3. hely
  • AJTONY BALÁZS               kata (8-9) 2. hely, kumite (8-9) - (5. hely)
  • SCZIGEL NIKOLETT          kata (10-11) -
  • SZILASI EMMA                 kata (10-11) - (5. hely)
  • BALOGH TíMEA                kata (10-11) -
  • ERŐSS BENCE                  kata (10-11) -
  • KOLLMANN MÁTÉ           kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11) - (5. hely)
  • GYŐRIVÁNYI BENCE          kata (10-11) 3. hely, kumite (10-11) 3. hely
  • KISS ZSÓFIA                    kata (10-11) 3. hely, kumite (10-11 -40 kg) 3. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                 kumite (10-11 -40 kg) 2. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA          kata (10-11) 1. hely, kumite (10-11 -40 kg) 1. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER     kumite (10-11 +40 kg) 1. helyezés
  • GÁBOS CSONGOR           kata (12-13) 1. hely, kumite (12-13) – (5. hely)
  • VAS ZSÓFIA                     kata (12-13) 1. hely
  • TÖRÖK EMESE                  kata (12-13) 3. hely
  • VÉCSEI BALÁZS              kumite (12-13 -45 kg) 1. hely
  • HALLGAT GERGELY        kata (12-13) 3. hely, kumite (12-13) 1. hely

 

 

UTÁNPÓTLÁS CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

                                                                                        

WKF kategória:

 

  • CZAGÁNY DÓRA              kumite (kadet +54 kg) 1. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON                  kumite (kadet -57 kg) -
  • SZABÓ ATTILA                  kumite (kadet -57 kg) 5. hely
  • SZAJKÓ TIBOR                  kumite (kadet -70 kg) 2. hely
  • PÁL TíMEA                      kumite (junior +59 kg) 1. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kata (junior) 2. hely, kumite (junior -59 kg) 2. hely
  • SERBÁN VIVIEN                kumite (junior +59 kg) 3. hely
  • MATUZ ZSANETT              kumite (junior -59 kg) 3. hely
  • DERZSI TAMÁS                 kumite (junior -55 kg) 2. hely
  • VARGA DÁNIEL                 kata (junior) 2. hely, kumite (junior -55 kg) 3. hely
  • DERZSI ANDRÁS               kumite (junior -61 kg) -
  • VIRGA PÉTER                    kumite (junior -61 kg) 2. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  kumite (junior -68 kg) 5. hely
  • HÁRSPATAKI GÁBOR      kumite (junior -68 kg) 1. hely
  • PETI NÁRCISZ                   kata (U21) 3. helyezés
  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite (U21 -68 kg) 5. hely
  • PELLER ÁDÁM                 kumite (U21+78 kg) 1. hely
  • MIKLÓS NIKOLETT            kata (felnőtt) 2. helyezés

 

Csapat:

 

  • DYNAMIC  lány csapat kata U14 (Benkő Zsófia, Baranyi Zsófia, Tóth Lilla) 1. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kata U14 (Ajtony Balázs, Hallgat Gergő, Földessy Farkas) 3. hely
  • DYNAMIC lány csapat kumite (Győriványi R. Serbán V. Pál T. Czagány D.) 1. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kumite (Málnai Á. Szabó A. Szajkó T. Virga P. Hárspataki G.) 1. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kumite U14 (Földessy F., Vécsei B., Bálint K.) 2. hely
  • DYNAMIC  fiú csapat kumite U14 (Ajtony B., Hallgat G., Győriványi B.) -

 

    

CSAPAT I. HELYEZÉS!!!


2010, 2011, 2012, 2013 MAGYAR BAJNOK CSAPATA A DYNAMIC

 

HUNGARIAN TATAMI KARATE KUPA

2013. FEBRUÁR 23. Budaörs

Indulóink:  27 fő

 

 

  • BENKŐ BOTOND                  kata 6-7 éves 3. hely
  • BARANYI BARNABÁS      kata 8-9 éves -
  • AJTONY BALÁZS                  kata 8-9 éves 3. hely
  • TÓTH LILLA                         kata 8-9 éves 3. hely, kumite 3. hely
  • FÖLDESSY FARKAS     kata 8-9 éves 2. hely, kumite 1. hely
  • SCZIGEL NIKOLETT    kata 10-11 éves -
  • SZILASI EMMA            kata 10-11 éves -
  • THURZÓ TAMÁS                   kata 10-11 éves 3. hely
  • GÁBOS CSONGOR       kumite 12-13 éves 1. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER     kumite 10-11 éves -
  • BARANYI ZSÓFIA        kata 10-11 éves 2. hely, kumite 10-11 éves -38 kg 1. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA           kata 10-11 éves (5. hely), kumite +38 kg 1. hely
  • VÉCSEI BALÁZS          kumite 12-13 éves 1. hely
  • HALLGAT GERGŐ                  kata 12-13 éves 3. hely, kumite 2. hely
  • MÁLNAI ÁRON               kumite kadet -57 kg 3. hely
  • SZABÓ ATTILA              kumite kadet -57 kg (5. hely)
  • SZAJKÓ TIBOR              kumite kadet -70 kg 3. hely
  • PÁL TÍMEA                          kumite junior +59 kg (5. hely)
  • SERBÁN VIVIEN                   kumite junior +59 kg (5. hely)
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kumite junior -59 kg 2. hely
  • DERZSI TAMÁS           kumite junior -55 kg 1. hely
  • VIRGA PÉTER              kumite junior -61 kg 1. hely
  • TÖMPE TAMÁS                     kumite junior -68 kg -
  • HÁRSPATAKI GÁBOR kumite junior -68 kg 1. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ                  kumite U21 -68 kg -
  • PELLER ÁDÁM             kumite U21 +78 kg 1. hely, felnőtt -83 kg 1. hely
  • MIKLÓS NIKOLETT     kata felnőtt 1. hely
  • CSAPAT KATA LÁNY  (Benkő, Tóth, Baranyi) 1. hely
  • CSAPAT KATA FIÚ        (Ajtony, Hallgat, Földessy) 3. hely

 

 


CSAPAT I. helyezett

 

MEMORIAL OF MICHAL BOZOGAN

2013. JANUÁR 26. Szlovákia, Kassa

Indulóink: 14 fő

  • Benkő Zsófia              kumite 1. hely (10-11 év -40 kg)
  • Baranyi Zsófia            kumite 1. hely (10-11 év -35 kg)
  • Bálint Krisztofer          kumite - (10-11 év -40 kg)
  • Vécsei Balázs              kumite 1. hely (12-13 év -40 kg)
  • Hallgat Gergő             kumite - (12-13 év -40 kg)
  • Czagány Dóra             kumite 1. hely (kadet +54 kg)
  • Pál Tímea                   kumite 2. hely (kadet +54 kg)
  • Málnai Áron                kumite 2. hely (kadet -57 kg)
  • Győriványi Renáta       kumite 1. hely (junior -59 kg)
  • Derzsi Tamás              kumite 1. hely (junior -55 kg)
  • Virga Péter                 kumite 1. hely (junior -61 kg)
  • Tömpe Tamás             kumite - (junior -68 kg)
  • Hárspataki Gábor         kumite 1. hely (junior -76 kg)
  • Peller Ádám                kumite 2. hely (felnőtt +75 kg)

 


CSAPAT 2. HELY

CROATIA GRAND PRIX

2012. JANUÁR 19-20. Horvátország, Samobor       

  • ·         Miklós Nikolett            kata 1. hely