TRBOVLJE OPEN

2011. DECEMBER 17. Szlovénia, Trbovlje

  • Derzsi Tamás           kumite I. hely (kadet -52 kg)

WKF DIÁKOLIMPIA

2011.NOVEMBER 26. Soroksár

Indulóink:  27 fő

Utánpótlás:

  • BENKŐ BOTOND             kata 6-7 éves III. helyezés
  • ERŐSS BENCE                 kata 8-9 éves II. helyezés
  • FÖLDESSY FARKAS        kata 8-9 éves I. helyezés, kumite III. helyezés
  • TÓTH LILLA                      kata 8-9 éves I. helyezés, kumite I. helyezés
  • HALLGAT GERGŐ            kata 10-11 éves I. helyezés, kumite III. helyezés
  • GÁBOS CSONGOR           kumite 10-11 éves III. helyezés
  • THURZÓ TAMÁS             kata 10-11 éves -
  • GYŐRIVÁNYI BENCE        kata 10-11 éves III. helyezés, kumite III. helyezés
  • DEÁK ROLAND                 kumite 10-11 éves I. helyezés
  • HALLGAT ÁGOTA             kumite 12-13 éves III. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON              kata 12-13 éves III. helyezés, kumite I. helyezés
  • SZABÓ ATTILA                kumite 12-13 éves III. helyezés
  • SZAJKÓ TIBOR                 kumite 14-15 éves I. helyezés

Haladó:

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata 8-9 éves  I. helyezés, kumite I. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA          kata 10-11 éves III. helyezés, kumite I. helyezés
  • MAKAY KIARA                   kata 10-11 éves II. helyezés, kumite I. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS                kumite 10-11 éves  II. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER        kumite 10-11 éves III. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite 12-13 éves II. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kumite kadet +54 kg I. helyezés
  • PÁL TíMEA                       kumite kadet +54 kg II. helyezés
  • DERZSI TAMÁS                 kumite kadet -52 kg I. helyezés
  • VARGA DÁNIEL                 kata kadet I. helyezés, kumite kadet -57 kg II. helyezés
  • BAGI TAMÁS                    kumite kadet -63 kg II. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS               kumite kadet -63 kg III. helyezés
  • TÖMPE TAMÁS                 kumite junior -68 kg -
  • PELLER ÁDÁM                    kumite U21 +78 kg I. helyezés

TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2011. NOVEMBER 19. Budaörs

Indulóink:  21 fő

  • BENKŐ BOTOND                   kata 6-7 éves III. helyezés
  • AJTONY BALÁZS                   kata 8-9 éves -
  • FÖLDESSY FARKAS                kata 8-9 éves III. helyezés
  • KOLLMANN MÁTÉ                  kata 8-9 éves -
  • TÓTH LILLA                         kata 8-9 éves V. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER          kumite 10-11 éves -40 kg I. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS                  kumite 10-11 éves -35 kg I. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA                  kata II. helyezés, kumite 10-11 éves II. helyezés
  • BENKŐ ZSÓFIA                   kata III. helyezés, kumite 8-9 éves I. helyezés
  • MAKAY KIARA                      kata 10-11 éves -, kumite -
  • CZAGÁNY DÓRA                 kumite 12-13 éves +50 kg I. helyezés
  • PÁL TÍMEA                          kumite kadet +54 kg III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA           kumite kadet +54 kg V. helyezés
  • DERZSI TAMÁS                       kumite kadet -52 kg I. helyezés
  • VARGA DÁNIEL                     kata kadet II. helyezés, kumite kadet -57 kg -
  • VIRGA PÉTER                       kumite kadet -63 kg II. helyezés
  • BAGI TAMÁS                        kumite kadet -63 kg V. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS                   kumite kadet -63 kg -
  • TÖMPE TAMÁS                     kumite junior -68 kg -
  • DOROGI LÁSZLÓ                   kumite junior -68 kg -
  • PELLER ÁDÁM                       kumite U21 +78 kg II. helyezés
  •  
  • LÁNY GYEREK CSAPAT KATA    II. helyezés  (Hallgat Ágota, Tóth Lilla, Unger Vanda)
  • LÁNY GYEREK CSAPAT KATA    III. helyezés (Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Makay Kiara)
  • FIÚ GYEREK CSAPAT KATA       -                 (Thurzó Tamás, Unger Vendel, Győriványi Bence)
  • FIÚ GYEREK CSAPAT KATA       VII. helyezés (Hallgat Gergő, Földessy Farkas, Gábos Csongor)
  • FIÚ GYEREK CSAPAT KATA       -                 (Ajtony Balázs, Vécsei Balázs, Bálint Krisztofer)
  • FIÚ KADET CSAPAT KATA         III. helyezés (Derzsi András, Varga Dániel, Derzsi Tamás)

CSAPAT III. helyezett

Legeredményesebb MAGYAR csapat a Dynamic Kse!

 

CÉGHMESTER KUPA

2011. OKTÓBER 29. Mogyoród

 Indulóink:  26 fő

  • BENKŐ BOTOND                kata III. hely
  • ERŐSS BENCE                   -
  • UNGER VENDEL                 kata III. hely, kumite III. hely
  • FÖLDESSY FARKAS            kata II. hely
  • AJTONY BALÁZS                kata I. hely
  • HALLGAT GERGELY            kata II. hely, kumite I. hely
  • UNGER VANDA                  kata I. hely
  • THURZÓ TAMÁS                kumite II. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE         - (kata V. hely, kumite V. hely)
  • DEÁK ROLAND                  kumite I. hely
  • HALLGAT ÁGOTA              kata I. hely, kumite II. hely
  • MÁLNAI ÁRON                  kata II. hely, kumite I. hely
  • SZABÓ ATTILA                  kata III. hely, kumite II. hely
  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata I. hely, kumite I. hely
  • BARANYI ZSÓFIA              kata I. hely, kumite I. hely (-30 kg), I. hely (-40 kg)
  • MAKAY KIARA                   kata II. hely, kumite III. hely
  • BÁLINT KRISZTOFER         kata II. hely, kumite III. hely
  • VÉCSEI BALÁZS                kata I. hely, kumite I. hely
  • CZAGÁNY DÓR                  kumite III. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kumite II. hely
  • PÁL TíMEA                        kata III. hely
  • DERZSI TAMÁS                  kumite I. hely
  • DERZSI ANDRÁS                kumite III. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  kumite III. hely
  • VIRGA PÉTER                    kumite I. hely
  • VARGA DÁNIEL                  kata I. hely, kumite I. hely

 


ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

(harmadszor)

KODOMO KUPA

2011. OKTÓBER 22. Budapest

 

Indulóink:  51 fő

 

  • FÜLÖP SÁRA                              shiko II. hely
  • JÁGER ZSOMBOR                        shiko II. hely
  • HORVÁTH KRISTÓF                    shiko II. hely
  • RIGÓ PATRIK                             shiko II. hely
  • PARIS JAMAL                             shiko III. hely
  • MORGENSTERN ADRIÁN              shiko III. hely
  • POLLÁK LOLA                             shiko II. hely
  • BALLA MILÁN                             shiko III. hely
  • MÁLNAI NÓRA                            shiko III. hely
  • VASZKÓ KRISTÓF                       shiko I. hely
  • OCISNIK BENDEGÚZ                    shiko III. hely
  • BALKAY LÁSZLÓ                          shiko III. hely
  • BADAK BALÁZS                           shiko I. hely
  • SZIGETI MARCELL                        shiko I. hely
  • KUREMSZKI BÁLINT                    shiko II. hely
  • BORSOS BENCE                          shiko III. hely
  • MEDÓ OLIVÉR                            shiko III. hely
  • SZAJKÓ BRENDON                       shiko II. hely
  • KUREMSZKI TAMÁS                     shiko III. hely
  • FISCHER BÁLINT                         shiko II. hely, szivacs kumite II. hely
  • NEUMANN LARA                          shiko III. hely, szivacs kumite III. hely
  • TADLER MÁTÉ                            shiko III. hely, szivacs kumite I. hely
  • POLLÁK MÁTÉ                            shiko I. hely, szivacs kumite II. hely
  • CSEH ANDRÁS                            shiko I. hely, szivacs kumite II. hely
  • BODA GERGŐ                             shiko III. hely, szivacs kumite II. hely
  • PROHÁSZKA DOMONKOS              shiko II. hely, szivacs kumite III. hely
  • FÖLDESSY MÁTYÁS                     shiko I. hely, szivacs kumite I. hely
  • FÜSTI MÁTÉ                              shiko III. hely, szivacs kumite III. hely
  • VU VIET HUNG                           shiko II. hely, szivacs kumite III. hely
  • TÓTH ÁKOS                               shiko III. hely, szivacs kumite II. hely
  • PAPP BÉLA                                  shiko I. hely, szivacs kumite I. hely
  • PROHÁSZKA FRUZSINA                 shiko III. hely, szivacs kumite III. hely
  • MOLNÁR PETRA                           shiko III. hely, szivacs kumite II. hely
  • ADAME DOMONKOS                     shiko III. hely, szivacs kumite III. hely
  • VAS ZSÓFIA                                shiko III. hely, szivacs kumite III. hely
  • CHRUDIMÁK VINCE                     shiko III. hely, szivacs kumite III. hely
  • BARANYI BARNABÁS                    shiko I. hely, szivacs kumite I. hely
  • BENKŐ BOTOND                         kata II. hely, szivacs kumite II. hely
  • TÓTH LILLA                                kata I. hely
  • FÖLDESSY FARKAS                       kata I. hely
  • KOLLMANN MÁTÉ                        kata I. hely
  • GYŐRIVÁNYI BENCE                    kata III. hely
  • THURZÓ TAMÁS                          kata II. hely
  • HALLGATH GERGELY                    kata I. hely
  • GÁBOS CSONGOR                        kata II. hely
  • HALLGAT ÁGOTA                        kata III. hely
  • BENKŐ ENIKŐ                            senior kata I. hely
  • DERZSI KLÁRA                            senior kata II. hely
  • MIKLÓS ANCSA                           senior kumite V. hely

7th WORLD JUNIOR, CADET CHAMPIONSHIPS

2011. OKTÓBER 13-16. Melaka, Malaysia

Indulóink: 4 fő (Magyar Válogatott 27 fő)

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA         kadet kumite +54 kg 5. helyezés
  • DERZSI TAMÁS                   kadet kumite -52 kg -
  • VIRGA PÉTER                     kadet kumite  -63 kg -
  • PELLER ÁDÁM                    U21 kumite +78 kg -

Magyarország 9. helyezett az éremtáblán, 1 arany és 1 bornzéremmel.

BALKAN KARATE CHAMPIONSHIPS

2011. SZEPTEMBER 22-25. Larnaca, Cyprus

Indulóink: 5 fő (Magyar Válogatott 50 fő)

  • VÉCSEI BALÁZS                 gyerek 10-11 év kumite -35 kg II. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA                ifi kumite +42 kg II. helyezés
  • BAGI TAMÁS                     kadet kumite -63 kg -
  • TÖMPE TAMÁS                  kadet kumite  -63 kg V. hely
  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -68 kg III. hely

Magyarország III. helyezett az éremtáblán, 6 arany, 12 ezüst, 12 bornzéremmel.

XIV. BUDAPEST OPEN

2011. SZEPTEMBER 17-18. Budapest

Indulóink: 15 fő

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata II. hely, kumite (8-9) +30 kg I. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA              kata III. hely, kumite (8-9) -30 kg I. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER         kata V. hely, kumite (8-9) +32 kg III. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS                kumite (10-11) -34 kg I. helyezés
  • CZAGÁNY DÓRA               ifi kumite -50 kg I. helyezés
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg III. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kadet kumite +54 kg III. hely
  • DERZSI TAMÁS                 kadet kumite -52 kg III. hely
  • VARGA DÁNIEL                 kadet kumite -57 kg V. hely
  • BAGI TAMÁS                    kadet kumite -57 kg -
  • DERZSI ANDRÁS               kadet kumite -63 kg -
  • VIRGA PÉTER                   kadet kumite -63 kg III. hely
  • TÖMPE TAMÁS                  kadet kumite  -63 kg -
  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -68 kg III. hely
  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg V. hely, felnőtt kumite -84 kg V. hely

11th CRO OPEN

2011. SZEPTEMBER 10-11. Rijeka, Horvátország

 Indulóink: 14 fő

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata I. hely (7-8-9 év) 
  • BARANYI ZSÓFIA         kata II. hely (7-8-9 év), kumite I. hely (10-11 év -32 kg) 
  • BÁLINT KRISZTOFER    kumite III. hely (10-11 év -38 kg) 
  • MAKAY KIARA              kumite I. hely (10-11 év -40 kg) 
  • VÉCSEI BALÁZS            kumite I. hely (10-11 év -34 kg) 
  • DERZSI TAMÁS            kumite III. hely (kadett -52 kg)
  • PELLER ÁDÁM              kumite III. hely (felnőtt -84 kg)

MEDIMURJE OPEN

2011. SZEPTEMBER 3. Cakovec, Horvátország

 

Indulóink:  16 fő

 

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata II. hely,kumite (10-11) -36 kg II. helyezés
  • BARANYI ZSÓFIA              kata I. hely,kumite (10-11) -32 kg I. helyezés
  • BÁLINT KRISZTOFER         kata II. hely,kumite (10-11) -38 kg II. helyezés
  • MAKAY KIARA                  kata I. hely,kumite (10-11) -40 kg III. helyezés
  • VÉCSEI BALÁZS                 kata II. hely,kumite (10-11) -34 kg I. helyezés
  • MÁLNAI ÁRON                  kumite (ifi) -48 kg -
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite (ifi) -50 kg II. helyezés
  • PÁL TíMEA                       kadet kumite +54 kg III. hely
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kadet kumite +54 kg III. hely
  • DERZSI TAMÁS                 kadet kumite -52 kg I. hely
  • VARGA DÁNIEL                 kadet kumite -57 kg -
  • DERZSI ANDRÁS               kadet kumite -63 kg -
  • VIRGA PÉTER                   kadet kumite -63 kg III. hely
  • TÖMPE TAMÁS                 kadet kumite  -63 kg - (sérülés)
  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg III. hely
  • MIKLÓS DÁNIEL                felnőtt kumite -75 kg III. hely

 

9. EKF REGIONÁLIS EURÓPA BAJNOKSÁG

2011. JÚNIUS 2-5. Törökország, Ankara

  • Peller Ádám                    felnőtt csapat kumite tagja

NOVI SAD OPEN (5. kvalifikációs verseny)

2011. MÁJUS 14-15. Szerbia, Novi Sad

 

Indulóink:  10 fő

 

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata I. hely, kumite 10 év -35 kg I. hely, 11 év -35 kg I. hely

  • BARANYI ZSÓFIA              kumite 10 év -30 kg II. hely, 11 év -35 kg II. hely

  • BÁLINT KRISZTOFER         kumite 10 év -35 kg I. hely

  • VÉCSEI BALÁZS                kumite 11 év -30 kg I. hely

  • VARGA DÁNIEL                 kadet kumite -52 kg -

  • DERZSI TAMÁS                 kadet kumite -52 kg II. hely

  • DERZSI ANDRÁS               kadet kumite -52 kg -

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kadet kumite +54 kg III. hely

  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -76 kg -

  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg III. hely

 

46th FELNŐTT EURÓPA BAJNOKSÁG

2011. MÁJUS 6-8. Svájc, Zürich

  • Peller Ádám                    felnőtt csapat kumite tagja

GRAND PRIX SZLOVÁKIA (4. kvalifikációs verseny)

2011. ÁPRILIS 10. Pozsony, Szlovákia

 

Indulóink:  13 fő

 

  • CZAGÁNY DÓRA           kadet kumite -47 kg V. hely

  • PÁL TíMEA                  kadet kumite +54 kg –

  • BAGI TAMÁS               kadet kumite – 57 kg V. helyezés

  • KISS ZOLTÁN              kadet kumite +70 kg -

  • TÖMPE TAMÁS            kadet kumite -63 kg -

  • VARGA DÁNIEL            kadet kumite -52 kg III. hely

  • DERZSI TAMÁS            kadet kumite -52 kg II. hely

  • DERZSI ANDRÁS          kadet kumite -52 kg -

  • VIRGA PÉTER              kadet kumite -63 kg I. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kadet kumite +54 kg -

  • DOROGI LÁSZLÓ          junior kumite -76 kg II. hely, junior csapat kumite V. hely

  • MIKLÓS DÁNIEL           U21 kumite +78 kg -

  • PELLER ÁDÁM              U21 kumite +78 kg I. hely, felnőtt kumite -84 kg kg V. Hely, felnőtt csapat kumite III. hely

 

BOTOND KUPA

2011. ÁPRILIS 9. Solymár

 

Indulóink:  18 fő

 

  • TÓTH LILLA                     kata I. hely, kumite II. hely

  • UNGER VENDEL                kata III. hely, kumite II. hely

  • FÖLDESSY FARKAS           kata II. hely, kumite I. hely

  • AJTONY BALÁZS               kata I. hely

  • BÁLINT KRISZTOFER        kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • UNGER VANDA                 kata I. hely, kumite III. hely

  • DEZSÉNYI DANIELLA         kata II. hely

  • ERŐSS BENCE                  kata –

  • KOLLMANN MÁTÉ             kata III. hely

  • GÁBOS CSONGOR             kata III. hely

  • THURZÓ TAMÁS               kata V. hely, kumite V. hely

  • MÁLNAI ÁRON                  kata III. hley, kumite II. helyezés

  • SZABÓ ATTILA                 kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • MOLNÁR DÁNIEL              kata I. helyezés, kumite III. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA              kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • MAKAY KIARA                  kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS                kata II. helyezés, kumite I. helyezés

 

ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

(másodszor)

 

8th KUP TAD CROATIA (3. kvalifikációs verseny)

2011. ÁPRILIS 3. Rijeka, Horvátország

 

Indulóink:  15 fő

 

  • BENKŐ ZSÓFIA                kumite (8-9) -32 kg II. helyezés, -36 kg I. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA             kumite (8-9) -27 kg III. helyezés, -36 kg II. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER        kumite (8-9) -34 kg III. helyezés, -38 kg I. helyezés

  • MAKAY KIARA                  kumite (10-11) -40 kg II. helyezés, +40 kg I. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN                  kumite (10-11) -42 kg III. helyezés, +42 kg III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS                kumite (10-11) -30 kg I. helyezés, -34 kg III. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA               kumite (ifi) I. helyezés

  • PÁL TíMEA                       kumite (ifi) III. helyezés

  • BAGI TAMÁS                    kumite (ifi) I. helyezés

  • VARGA DÁNIEL                 kadet kumite -52 kg -, kadet csapat kumite II. hely

  • DERZSI TAMÁS                 kadet kumite -52 kg III. hely

  • VIRGA PÉTER                   kadet kumite -63 kg I. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kadet kumite +54 kg -

  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -76 kg -

  • MIKLÓS DÁNIEL                U21 kumite +78 kg III. hely

XI. NYÍLT WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

 

(2.kvalifikációs v

2011. MÁRCIUS 26-27. Budaörs

 

Indulóink:  33 fő (15 fő utánpótlás és 18 fő haladó)

 

Utánpótlás:

  • TÓTH LILLA                     kata (8-9) III. helyezés

  • UNGER VENDEL                kata (8-9) - (5.)

  • FÖLDESSY FARKAS           kata (8-9) III. helyezés

  • AJTONY BALÁZS               kata (8-9) - (7.)

  • BÁLINT KRISZTOFER     kata (8-9) I. helyezés, kumite (8-9) I. helyezés

  • UNGER VANDA                 kata (10-11) - (5.)

  • DEZSÉNYI DANIELLA         kata (10-11) - (7.)

  • DEÁK ROLAND                kumite (10-11) I. helyezés

  • HALLGAT GERGELY           kata (10-11) -

  • GÁBOS CSONGOR             kata (10-11) -

  • THURZÓ TAMÁS               kata (10-11) -

  • MÁLNAI ÁRON                  kumite (12-13) III. helyezés

  • SZABÓ ATTILA                kata (12-13) I. helyezés, kumite (12-13) II. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR              kata (12-13) III. helyezés, kumite (12-13) I. helyezés

  • MOLNÁR DÁNIEL              kata (12-13) III. helyezés

 

UTÁNPÓTLÁS CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

                                                                                        

Haladó:

  • BENKŐ ZSÓFIA               kata (8-9) II. helyezés, kumite (8-9) I. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA           kata (8-9) I. helyezés, kumite (8-9) I. helyezés

  • MAKAY KIARA                kata (10-11) II. helyezés, kumite (10-11) I. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN                   kata (10-11) II. helyezés, kumite (10-11) III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS              kata (10-11) I. helyezés, kumite (10-11) II. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA                kumite (ifi) III. helyezés

  • PÁL TíMEA                      kata (ifi) II. helyezés, kumite (ifi) I. helyezés

  • BAGI TAMÁS                     kumite (ifi) II. helyezés

  • KISS ZOLTÁN                    kumite (kadet) -

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kata (kadet) II. helyezés, kumite (kadet) II. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS               kumite (kadet) III. helyezés

  • DERZSI TAMÁS                 kumite (kadet) II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL                 kata (kadet) II. helyezés

  • VIRGA PÉTER                  kumite (kadet) I. helyezés

  • TÖMPE TAMÁS                  kumite (kadet) II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite (junior) -

  • PELLER ÁDÁM                 kumite (U21) I. helyezés, kumite (felnőtt) III. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL                kumite (U21) II. helyezés

 CSAPAT I. HELYEZÉS!!!

2010 és 2011 MAGYAR BAJNOK CSAPATA A DYNAMIC

 

XI. KUSHIDO ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

2011. MÁRCIUS 13. Vácrátót

 

Indulóink:  23 fő

(Tóth Lilla, Unger Vendel, Ajtony Balázs, Földessy Farkas, Bálint Krisztofer, Unger Vanda, Hallgat Gergely, Gábos Csongor, Málnai Áron, Szabó Attila, Szajkó Tibor, Molnár Dániel, Benkő Zsófia, Deák Roland, Czagány Dóra, Pál Tímea, Győriványi Renáta, Derzsi András, Derzsi Tamás, Kiss Zoltán, Varga Dániel, Virga Péter, Dorogi László)

 

  • TÓTH LILLA                     kata III. helyezés

  • UNGER VENDEL                kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • FÖLDESSY FARKAS           kata II. helyezés

  • AJTONY BALÁZS               kata I. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER        kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • UNGER VANDA                 kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • HALLGAT GERGELY           -

  • GÁBOS CSONGOR             -

  • MÁLNAI ÁRON                  kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • SZABÓ ATTILA                 kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR                 kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • MOLNÁR DÁNIEL              kata III. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA                 kata I. helyezés, kumite (-30 kg) I. helyezés, (-35 kg) I. helyezés

  • DEÁK ROLAND                  -
  • CZAGÁNY DÓRA               kumite I. (-45 kg), I. (-53 kg) helyezés

  • PÁL TíMEA                       kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • KISS ZOLTÁN                   kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL                kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS              kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • DERZSI TAMÁS                kumite II. helyezés

  • VIRGA PÉTER                  kumite II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ              kumite I. helyezés

 

ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

(másodszor)

 

 

 SLO OPEN ( 1. kvalifikációs verseny)

2011. MÁRCIUS 12-13. Lasko, Szlovénia

 

Indulóink:  7 fő (válogatott)

 

  • VARGA DÁNIEL                 kadet kumite -52 kg III. hely

  • DERZSI TAMÁS                 kadet kumite -52 kg I. hely

  • VIRGA PÉTER                   kadet kumite -63 kg I. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA        kadet kumite +54 kg I. hely

  • DOROGI LÁSZLÓ               junior kumite -76 kg III. hely

  • PELLER ÁDÁM                   U21 kumite +78 kg I. hely

  • MIKLÓS DÁNIEL                U21 kumite -78 kg (sérülés)

KODOMO KUPA

2011. MÁRCIUS 05. Budapest

 

Indulóink:  50 fő

     

·     FISCHER BÁLINT                       shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • OCISNIK BENDEGÚZ                   shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • VASZKÓ KRISTÓF                       shiko III. hely, szivacs kumite III. hely

  • ZENTAI NOÉMI                           shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • NEUMANN LARA                         shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • TADLER MÁTÉ                            shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • SINOROVITS ÁDÁM                    shiko I. hely, szivacs kumite III. hely

  • POLLÁK MÁTÉ                            shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • CSEH ANDRÁS                           shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • NAGY NORBERT                         shiko III. hely, szivacs kumite III. hely

  • PÁNCZÉL GERGŐ                       shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • BIRÓ GERGŐ                             shiko I. hely, szivacs kumite II. hely

  • FÜSTI MÁTÉ                              shiko II. hely, szivacs kumite I. hely

  • VU VIET HUNG                          shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • GELLÉRT ANDRÁS                      shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • PAPP BÉLA                                shiko III. hely, szivacs kumite II. hely

  • BENKŐ BOTOND                        shiko III. hely, szivacs kumite I. hely

  • ZENTAI MÁTÉ                            shiko I. hely, szivacs kumite I. hely

  • KELECSÉNYI KRISZTOFER          shiko II. hely, szivacs kumite II. hely

  • LABANZ RICHÁRD                      shiko III. hely, szivacs kumite III. hely

  • CSILLAG MÁRK                          shiko I. hely, szivacs kumite III. hely

  • KOHÁRI PÉTER                          shiko III. hely, szivacs kumite III. hely

  • MOLNÁR PETRA                         shiko III. hely, szivacs kumite I. hely

  • MÁRTON NÓRA                          shiko I. hely, szivacs kumite III. hely

  • TÓTH LILLA                               kata II. hely, szivacs kumite III. hely

  • AJTONY BALÁZS                         kata II. hely, szivacs kumite I. hely

  • FÖLDESSY FARKAS                     kata I. hely, szivacs kumite III. hely

  • UNGER VENDEL                          kata I. hely, szivacs kumite III. hely

  • ZÉRCZI ZOLTÁN                         zenkucu dachi I. hely, szivacs kumite II. hely

  • SZILÁGYI ANNA                         kata III. hely, szivacs kumite I. hely

  • THURZÓ TAMÁS                         kata II. hely, szivacs kumite III. hely

  • HALLGATH GERGELY                  kata III. hely, szivacs kumite I. hely

  • GÁBOS CSONGOR                      kata II. hely, szivacs kumite II. hely

  • UNGER VANDA                           kata I. hely, szivacs kumite III. hely

  • MOLNÁR DÁNIEL                        kata II. hely

  • BÁLINT KRISZTOFER                  kata II. hely, kumite I. hely

  • BARANYI ZSÓFIA                       kata I. hely, kumite I. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA                          kata II. hely, kumite I. hely

  • VÉCSEI BALÁZS                          kata I. hely, kumite I. hely

  • DEÁK ROLAND                           kata II. hely, kumite III. hely

  • MÁLNAI ÁRON                           kata III. hely, kumite I. hely

  • SZABÓ ATTILA                           kata I. hely, kumite III. hely

  • CZAGÁNY DÓRA                        kumite I. hely

  • PÁL TíMEA                                kata III. hely, kumite I. hely

  • SZAJKÓ TIBOR                          kata I. hely, kumite I. hely

  • KISS ZOLTÁN                            kumite I. hely

 Seniorok:

-          MIKLÓS ANCSA           kumite III. hely

-          DERZSI KLÁRA            kata I. hely

-          KIRÁLY ATTILA           kata VII. hely

-          BARANYI RÓBERT       kumite I. hely

 

 TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2011. FEBRUÁR 26. Budaörs

 

Indulóink:  22 fő 

 

  • AJTONY BALÁZS             kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • FÖLDESSY FARKAS         kata I. helyezés

  • UNGER VENDEL              kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER       -

  • ELEK ZOLTÁN                 kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • DEÁK ROLAND                -

  • VÉCSEI BALÁZS             kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA            kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA               kumite III. helyezés

  • MAKAY KIARA                kumite II. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA             kumite I. helyezés

  • PÁL TÍMEA                     -

  • BAGI TAMÁS                  kumite II. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA      kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • KISS ZOLTÁN                 -

  • TÖMPE TAMÁS              -

  • VARGA DÁNIEL               kumite III. helyezés

  • VIRGA PÉTER                 -

  • DOROGI LÁSZLÓ             kumite III. helyezés (junior)

  • PELLER ÁDÁM                kumite I. helyezés

  • DOROGI ANDREA            kata II. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL              kumite II. helyezés

 

·         LÁNY CSAPAT KATA      III. helyezés (Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Makay Kiara)

·         FIÚ CSAPAT KATA        III. helyezés (Vécsei Balázs, Elek Zoltán, Bálint Krisztofer)

·         FIÚ CSAPAT KUMITE     III. helyezés (Bálint Krisztofer,Vécsei Balázs, Elek Zoltán, Bagi Tamás,                            Virga Péter, Dorogi László)

·         LÁNY CSAPAT KUMITE  III. helyezés (Pál Tímea, Győriványi Renáta, Fülöp Henrietta(Fortuna))

 

 

CSAPAT II. helyezett

Legeredményesebb MAGYAR csapat a Dynamic Kse lett 26 éremmel!

 

 

XV. KERÜLETI DIÁKOLIMPIA

2011. FEBRUÁR 18. Budapest

 

Indulóink: 13 fő

  • Ajtony Balázs           kata I. hely, kumite III.hely

  • Földessy Farkas        kata II hely, kumite III.hely

  • Unger Vendel           kata III. hely, kumite III.hely

  • Gábos Csongor         kata II. hely, kumite III.hely

  • Unger Vanda            kata I. hely

  • Szabó Attila              kata III. hely, kumite III.hely

  • Bálint Krisztofer         kata I. hely, kumite III.hely

  • Molnár Dániel            kata III. hely

  • Málnai Áron              kata II. hely, kumite II.hely

  • Deák Roland              kata I. hely, kumite III.hely

  • Szajkó Tibor             kata II. hely

  • Kiss Zoltán                kata III. hely

  • Serbán Vivien           kata I. hely

38th WKF KADET, JUNIOR, U21

EURÓPA BAJNOKSÁG

2011. FEBRUÁR 11-13. Szerbia, Novi Sad

 

Indulóink: 3 fő (a teljes Magyar Válogatott 28 főből állt)

  • Győriványi Renáta           kadet kumite +54 kg

  • Dorogi László                  kadet kumite -63 kg

  • Peller Ádám                    U21 kumite +78 kg

CROATIA GRAND PRIX

2011. JANUÁR 15-16. Horvátország, Samobor

 

Indulóink: 13 fő

  • Vécsei Balázs           kumite III. hely (10-11 év -30 kg)

  • Benkő Zsófia            kata II. hely, kumite I. hely (10-11 év -32 kg)

  • Czagány Dóra          kumite I. hely (10-11 év +40 kg)

  • Makay Kiara             kumite III. hely (10-11 év -40 kg)

  • Pál Tímea                kumite III. hely (12-13 év +55 kg)

  • Varga Dániel            kumite III. hely (kadet -52 kg)

  • Dorogi László           kumite III. hely (kadett -63 kg)