WKF DIÁKOLIMPIA

2009. NOVEMBER 28. Budapest

Indulóink:  17 fő

  • ELEK ZOLTÁN                kata I. helyezés, kumiteI. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS             kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA           kata I. helyezés, kumiteI. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA              kata II. helyezés, kumiteI. helyezés

  • MAKAY KIARA               kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • PÁL TÍMEA                    -

  • CSORDÁS BETTINA        -

  • SERBÁN VIVIEN             -

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kata III. helyezés, kumiteI. helyezés

  • VARGA DÁNIEL              -

  • VIRGA PÉTER                kata III. helyezés

  • DERZSI TAMÁS              kata I. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS            kata II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ            kumite II. helyezés

  • PELLER ÁDÁM                kumite I. helyezés

  • DOROGI ANDREA           kata I. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL            kumite II. helyezés

TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2009. NOVEMBER 21. Budapest

Indulóink:  29 fő

  • BÁLINT KRISZTOFER     kata I. helyezés

  • GÁL RÓBERT                 -

  • ELEK ZOLTÁN                kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • DEÁK ROLAND               -

  • VÉCSEI BALÁZS             kata I. helyezés, kumiteI. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA           kata I. helyezés, kumiteI. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA              kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • MÁLNAI ÁRON               kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA           kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA            kata II. helyezés, kumiteI. helyezés

  • PÁL TÍMEA                    kumite I. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA        kata II. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN             kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA    kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • KISS ZOLTÁN               kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR               kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • TÖMPE TAMÁS               kata III. helyezés, kumiteI. helyezés

  • BAGI TAMÁS                 kata III. helyezés

  • NAGY BENCE                 kata II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL              kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • VIRGA PÉTER                kata III. helyezés

  • DERZSI TAMÁS              kata I. helyezés, kumiteI. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS            kata II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ            kumite I. helyezés

  • URI ZSOLT                   -

  • CSÁKY ATTILA             kumite III. helyezés

  • PELLER ÁDÁM                kumite I. helyezés

  • DOROGI ANDREA           kata I. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL            kata I. helyezés

 

NEGYEDIK ALKALOMMAL !!!

is a legeredményesebb csapat a Dynamic Kse lett, 39 éremmel és ezzel

egy új Tatami Team VÁNDORKUPÁT

céloztunk meg

 

WKF CSAPAT MAGYAR BAJNOKSÁG

2009.NOVEMBER 14. Budafok

Indulóink:  10 csapat

KATA:

  • Gyerek I. 8-9 év lány BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-MAKAY KIARA I. helyezés

  • Gyerek I. 8-9 év fiú FENYVESI DOMINIK-VÉCSEI BALÁZS-ELEK ZOLTÁN I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év lány VÉG ALEXANDRA-MAKAY KIARA-CZAGÁNY DÓRA I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év fiú BÁLINT KRISZTOFER-MÁLNAI ÁRON—DÉN ZSOMBOR I. helyezés

  • Ifjúsági lány CSORDÁS BETTINA-PÁL TÍMEA-SERBÁN VIVIEN I. helyezés

  • Ifjúsági fiú VIRGA PÉTER-VARGA DÁNIEL-DERZSI ANDRÁS I. helyezés

  • Ifjúsági fiú BAGI TAMÁS-TÖMPE TAMÁS-DERZSI TAMÁS II. helyezés

  • U21 férfi MIKLÓS DÁNIEL-PELLER ÁDÁM-DOROGI LÁSZLÓ III. helyezés              

  • Felnőtt GYŐRIVÁNYI RENÁTA-MIKLÓS NIKOLETT-DOROGI ANDREA I. helyezés

KUMITE:

  • Gyerek I. 8-9 év lány BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-MAKAY KIARA II. helyezés

  • Gyerek I. 8-9 év fiú DEÁK ROLAND-VÉCSEI BALÁZS-ELEK ZOLTÁN I. helyezés

  • Gyerek II. 10-11 év lány VÉG ALEXANDRA-CZAGÁNY DÓRA III. helyezés   

  • Ifjúsági lány CSORDÁS BETTINA-PÁL TÍMEA-SERBÁN VIVIEN III. helyezés

  • Ifjúsági fiú VARGA DÁNIEL-TÖMPE TAMÁS-DERZSI TAMÁS III. helyezés

  • U21 férfi MIKLÓS DÁNIEL-PELLER ÁDÁM-DOROGI LÁSZLÓ II. helyezés              

CSAPAT I. HELYEZÉS

 

BALATON KARATE KUPA NYÍLT NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2009. NOVEMBER 07-08. Siófok

Indulóink:  30 fő

  • BÁLINT KRISZTOFER    kata I. hely, csapat kata II. hely, kumite I. hely

  • MÁLNAI ÁRON             csapat kata II. hely

  • DÉN ZSOMBOR            csapat kata II. hely

  • FENYVESI DOMINIK     kata III. hely, csapat kata I. hely, kumite III. hely, csapat kumite II. hely

  • ELEK ZOLTÁN              kata I hely, csapat kata I. hely, kumite III. hely, csapat kumite II. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           kata II. hely, csapat kata I. hely, csapat kumite II. hely

  • DEÁK ROLAND            kata III. hely, kumite II. hely, csapat kumite II. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kata I. hely (6-7 év), I. hely (8-9 év), csapat kata I. hely,kumite II. hely (6-7 év), III. hely (8-9 év), csapat kumite I. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata II. hely (6-7 év), II. hely (8-9 év), csapat kata I. , II. hely, kumite I. hely (6-7 év), II. hely (8-9 év), csapat kumite I. hely

  • VÉG ALEXANDRA         kata III. hely, csapat kata I., II. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata II. hely, csapat kata II. hely, kumite I. hely

  • SERBÁN VIVIEN           csapat kata I. hely, kumite III. hely, csapat kumite I. hely

  • CSORDÁS BETTINA      csapat kata I. hely, csapat kumite I. hely

  • PÁL TÍMEA                  kata II. hely, csapat kata I. hely, kumite II. hely, csapat kumite I. hely

  • KISS ZOLTÁN              csapat kumite III. hely

  • SZAJKÓ TIBOR            csapat kumite III. hely

  • TÖMPE TAMÁS            kata III. hely, kumite I. hely(-57 kg),II. hely(+57), csapat kumite III. hely

  • NAGY BENCE               kata -

  • DERZSI ANDRÁS          kata II. hely, csapat kata I, II. hely

  • DERZSI TAMÁS            kata I. hely, csapat kata I. II. hely, kumite II. hely, csapat kumite II. hely

  • VIRGA PÉTER              csapat kata I. hely, kumite II. hely, csapat kumite II.hely

  • BAGI TAMÁS                kumite II. hely, csapat kata I. hely, csapat kumite II.hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. hely, csapat kata I. hely, kumite II. hely

  • URI ZSOLT                   kumite II. hely (-57 kg), III. hely (+57)

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite I. hely, csapat kumite II. hely (16-17 év),

  • csapat kumite I. hely (18-20 év),

  • CSÁKY ATTILA             csapat kumite II. hely,

  • PELLER ÁDÁM              kumite II. hely, csapat kumite II. hely (16-17 év),

  • csapat kumite I. hely (18-20 év), I. hely (felnőtt)

  • MIKLÓS DÁNIEL           kumite I. hely, csapat kumite I. hely (18-20 év), I. hely (felnőtt)

  • DOROGI ANDREA         kata II. hely, csapat kata I. hely

  • MIKLÓS NIKOLETT       kata III. hely, csapat kata I. hely

ÖSSZESEN 55 ÉREM

CSAPAT I. HELYEZÉS

(3. alkalommal, egymást követően)

 

KODOMO KUPA MEGHÍVÁSOS BAJNOKSÁG

 2009. OKTÓBER 18. Budapest

Indulóink:  59 fő

Eredmény:

  • BENKŐ BOTOND         shikodachi I. helyezés

  • CSILLAG MÁRK           shikodachi I. helyezés

  • PAPP BÉLA                 shikodachi III. helyezés

  • GÁL ANDRÁS              shikodachi I. helyezés  

  • FABÓK MÁTÉ              shikodachi I. helyezés    

  • UNGER VENDEL          shikodachi I. helyezés

  • ERŐSS BENCE             shikodachi II. helyezés

  • AJTONY BALÁZS          shikodachi I. helyezés

  • VÉGH ZOLTÁN             shikodachi I. helyezés

  • KARADIN ANDRÁS        shikodachi III. helyezés

  • UNGER VANDA             shikodachi I. helyezés

  • HORVÁTH AIDA            shikodachi II. helyezés

  • GYŐRI ZSÓFIA             shikodachi III. helyezés

  • POPPER BENCE            shikodachi III. helyezés

  • PAPP PÉTER                 shikodachi III. helyezés

  • KOVÁCS ÁDÁM             shikodachi I. helyezés

  • TURCSIK BOGLÁRKA     shikodachi IV. helyezés

  • ORSÓ MÁRTON            shikodachi I. helyezés

  • GÁBOS CSONGOR        shikodachi III. helyezés

  • SIMON GYULA              shikodachi IV. helyezés

  • KORMOS TAMÁS          shikodachi IV. helyezés

  • FARKAS TAMÁS            shikodachi III. helyezés

  • PÁL MARTIN                shikodachi I. helyezés

  • MAJLÁTH BENCE          shikodachi II. helyezés

  • SCHLOSSER DOMINIK   shikodachi III. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA         kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • MAKAY KIARA             kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER   kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • GÁL RÓBERT               kata III. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA         kata I. helyezés

  • KISS ZOLTÁN              kumite IV. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS           kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • DEÁK ROLAND            kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • MÁLNAI ÁRON             kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • DÉN ZSOMBOR            kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR             kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • NAGY BENCE               kata III. helyezés

  • BAGI TAMÁS                kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA       kata III. helyezés, kumite III. helyezés
  • SERBÁN VIVIEN            kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • PÁL TÍMEA                   kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS           kata I. helyezés

  • DERZSI TAMÁS             kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL             kata III. helyezés

  • TÖMPE TAMÁS             kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite II. helyezés

Seniorok:

  • BENKŐ ENIKŐ              kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • DERZSI KLÁRA             kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • DERZSI JÁNOS             kata IV. helyezés, kumite III. helyezés

  • MIKLÓS ANCSA            kata III. helyezés, kumite IV. helyezés

  • DOROGI BEÁTA            kata IV. helyezés

  • ZISKA GYÖRGYI           kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • VÉCSEI RÓBERT           kumite I. helyezés

  • PELLER KÁLMÁN           kumite III. helyezés

  • BARANYI RÓBERT         kumite I. helyezés

ÖSSZESEN 71 ÉREM

ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

 

RAPID CUP

2009. OKTÓBER 11. Bratislava, Szlovákia

 

Indulóink:  18 fő                                                

(Elek Zoltán, Vég Alexandra, Kiss Zoltán, Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Vécsei Balázs, Deák Roland, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Bagi Tamás, Tömpe Tamás, Pál Tímea, Győriványi Renáta, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Dorogi László, Peller Ádám)

  • VÉCSEI BALÁZS                kata III. helyezés, kumite I. (-28 kg) helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kata III. helyezés, kumite I. (+45 kg) helyezés

  • VARGA DÁNIEL                kata III. helyezés, kumite IV. (-50 kg) helyezés

  • DERZSI TAMÁS                kata IV. helyezés, kumite I. (-50 kg) helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ               kumite kadet I. (-63 kg) helyezés
  • PELLER ÁDÁM                   kumite junior II. (-76 kg) helyezés

 

IV. helyen végeztek:

  • BENKŐ ZSÓFIA                kata IV. helyezés, kumite IV. (-30 kg) helyezés

  • DEÁK ROLAND                 kumite IV. (+28 kg) helyezés

  • PÁL TÍMEA                       kumite IV. helyezés

  • BAGI TAMÁS                    kumite IV. (-50 kg) helyezés

 

ÖSSZESEN 8 ÉREM

ÖSSZESÍTETT CSAPAT II. HELYEZÉS!

 

 

CÉGHMESTER KUPA XI. NYÍLT GOJU-RYO OB.

2009. OKTÓBER 3. Budapest

Indulóink:  28 fő

(Bálint Krisztofer, Málnai Áron, Dén Zsombor, Elek Zoltán, Vég Alexandra, Komjáti Mercédesz, Makay Kiara, Kiss Zoltán, Fenyvesi Dominik, Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Vécsei Balázs, Deák Roland, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Szajkó Tibor, Czagány Dóra , Bagi Tamás, Tömpe Tamás, Nagy Bence, Pál Tímea, Győriványi Renáta, Csáky Attila, Dorogi Andrea, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Peller Ádám)

  • BENKŐ ZSÓFIA                kata II. helyezés, kumite III. (-30 kg), II. (-35 kg) helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA             kata I. helyezés, kumite I. (-25 kg), II. (-30 kg) helyezés

  • MAKAY KIARA                  kata III. helyezés, kumite I. (-35 kg) helyezés

  • ELEK ZOLTÁN                  kata II. helyezés

  • DEÁK ROLAND                 kata I. helyezés, kumite III. (+35 kg) helyezés

  • FENYVESI DOMINIK          kata II. helyezés, kumite II. (+35 kg) helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS                kata I. helyezés, kumite II. (-35 kg) helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER         kata III. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA               kata I. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA                kata II. helyezés, kumite III. (-40 kg), I. (+40 kg) helyezés

  • MÁLNAI ÁRON                  kata II. helyezés

  • KISS ZOLTÁN                    kata I. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR                  kata II. helyezés

  • NAGY BENCE                    kata III. helyezés

  • PÁL TÍMEA                       kata III. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA           kata II. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN                kata III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA       kata I. helyezés, kumite II. (-53 kg), III. (+53 kg) helyezés

  • BAGI TAMÁS                    kata III. helyezés, kumite III. (-45 kg), III. (-50 kg) helyezés

  • VARGA DÁNIEL                kata III. helyezés, kumite III. (-55 kg) helyezés

  • DERZSI ANDRÁS              kata II. helyezés, kumite II. (-55 kg) helyezés

  • DERZSI TAMÁS                kata I. helyezés, kumite I. (-45 kg), I. (-50 kg) helyezés

  • TÖMPE TAMÁS                kumite III. (+55 kg) helyezés
  • PELLER ÁDÁM                   kumite junior I. (-76 kg), I. (+76 kg) helyezés

  • DOROGI ANDREA               kata felnőtt I.(goju), I.(shito) helyezés

 

ÖSSZESEN 45 ÉREM

ÖSSZESÍTETT CSAPAT I. HELYEZÉS!

LEGEREDMÉNYESEBB KUMITE CSAPAT ÉS LEGEREDMÉNYESEBB GOJU-RYU KATA CSAPAT

10th CSEH OPEN EURO GRAND PRIX

2009.OKTÓBER 3-4. Pilsen-Csehország

Indulóink:  2 fő

(Magyar Válogatott keret tagjaként utazott: Dorogi László és Miklós Dániel)

  • DOROGI LÁSZLÓ           kumite (kadet -63 kg) III. helyezés

CROATIA OPEN

2009.SZEPTEMBER 26-27. Rijeka-Horvátország

Indulóink:  7 fő

(Magyar Válogatott keret tagjaként utazott: Derzsi Tamás, Derzsi András, Győriványi Renáta, Dorogi László, Peller Ádám)

(Dorogi Andrea, Miklós Nikolett)

  • DOROGI ANDREA          kata III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ           kumite (kadet -63 kg) II. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS           kumite (-52 kg) III. helyezés

 

BUDAPEST OPEN

2009.SZEPTEMBER 19-20. Budapest

Indulóink:  22 fő

(Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Makay Kiara, Vég Alexandra, Deák Roland, Elek Zoltán, Fenyvesi Dominik, Vécsei Balázs, Czagány Dóra, Bagi Tamás, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Pál Tímea, Tömpe Tamás, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Dorogi László, Peller Ádám, Dorogi Andrea, Miklós Dániel, Miklós Nikolett)

  • BENKŐ ZSÓFIA              kata I. helyezés, kumite (-30 kg) II. helyezés

  • MAKAY KIARA               kumite (+32 kg) II. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS             kumite (-32 kg) I. helyezés, (+32 kg) I. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN                kata II. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA             kumite (-40 kg) III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ            kumite (-63 kg) III. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL             kumite (-60 kg) II. helyezés

 

GRAND PRIX HRADEC KRALOVE

2009.ÁPRILIS 25-26. Csehország, Hradec Kralove

Indulóink:  19 fő

(Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Deák Roland, Elek Zoltán, Vécsei Balázs, Bagi Tamás, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Győriványi Renáta, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Dorogi László, Csáky Attila, Peller Ádám, Dorogi Andrea, Miklós Dániel, Miklós Nikolett)

  • BENKŐ ZSÓFIA              kata II. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS             kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • BAGI TAMÁS                 kumite I. helyezés

  • DERZSI TAMÁS              kata III. helyezés, kumite I. helyezés


                                        csapat kata II. helyezés, csapat kumite III. helyezés      

  • VARGA DÁNIEL              kata III. helyezés       

  • VIRGA PÉTER                csapat kata II. helyezés, csapat kumite III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     csapat kata III. helyezés

  • DOROGI ANDREA           csapat kata III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ            csapat kumite III. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL             kumite III. helyezés

  • MIKLÓS NIKOLETT         kata III. helyezés  

89 KLUB KÖZÜL A 9. HELYEZETTEK LETTÜNK!!!

 

IX. NYÍLT WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2009.ÁPRILIS 18-19. Budapest

Indulóink:  24 fő

(Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Makay Kiara, Deák Roland, Fenyvesi Dominik, Elek Zoltán, Vécsei Balázs, Vég Alexandra, Pál Tímea, Bagi Tamás, Kiss Zoltán, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Győriványi Renáta, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Dorogi László, Csáky Attila, Peller Ádám, Dorogi Andrea, Miklós Dániel, Miklós Nikolett)

  • BARANYI ZSÓFIA        kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA              kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • MAKAY KIARA                kumite III. helyezés

  • FENYVESI DOMINIK       kata III. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN              kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS           kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA            kata III. helyezés

  • PÁL TÍMEA                   kumite I. helyezés

  • BAGI TAMÁS                  kumite II. helyezés

  • DERZSI TAMÁS              kata II. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS            kumite III. helyezés

  • VARGA DÁNIEL              kata III. helyezés      

  • VIRGA PÉTER               kumite I. helyezés
  • DOROGI ANDREA        kata I. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL             kumite III. helyezés

  • MIKLÓS NIKOLETT         kata III. helyezés  

CSAPAT II. HELYEZÉS!!!

(LEGJOBB UTÁNPÓTLÁS KLUB)

 

BALATON SIÓ NYÍLT NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2009. ÁPRILIS 04-05. Siófok

Indulóink:  27 fő

ELEK ZOLTÁN              csapat kata II. hely, kumite III. hely, csapat kumite III. hely
VÉCSEI BALÁZS           csapat kata II. hely, kumite III. hely, csapat kumite III. hely
DEÁK ROLAND             csapat kata II. hely, kumite II. hely, csapat kumite III. hely
MAKAY KIARA              csapat
kata I. hely, csapat kumite I. hely
BARANYI ZSÓFIA         kata II. hely, csapat
kata I. hely, kumite II. hely, csapat kumite I. hely
BENKŐ ZSÓFIA            kata I. hely, csapat
kata I. hely, kumite III. hely, csapat kumite I. hely
BÁLINT KRISZTOFER    kata II. hely
BAGI TAMÁS                kata III. hely, csapat kata III. hely
DERZSI ANDRÁS          csapat kata
I., III. hely, csapat kumite III. hely
DERZSI TAMÁS            csapat kata III. hely, csapat kumite III. hely
VARGA DÁNIEL            csapat
kata I. hely, csapat kumite III. hely
VIRGA PÉTER              kata I. hely, csapat
kata I. hely, kumite I. hely, csapat kumite III.hely
GYŐRIVÁNYI RENÁTA   csapat
kata I. hely
DOROGI ANDREA         kata II. hely, csapat
kata I. hely
MIKLÓS NIKOLETT       kata II. hely, csapat
kata I. hely
DOROGI LÁSZLÓ          kumite II. hely, csapat kumite II., II. hely
CSÁKY ATTILA             kumite I. hely, csapat kumite II. hely
PELLER ÁDÁM              kumite III. hely, csapat kumite II. hely
MIKLÓS DÁNIEL           kumite III. hely, csapat kumite II. hely

ÖSSZESEN 27 ÉREM

CSAPAT I. HELYEZÉS!

(MÁSODSZORRA)

 

KODOMO KUPA MEGHÍVÁSOS BAJNOKSÁG

2009. MÁRCIUS 21. Budapest

Indulóink:  31 fő

Eredmény:

  • GÁL ANDRÁS              kihon III. helyezés

  • FABÓK MÁTÉ              kihon III. helyezés

  • BÁLINT KRISZTOFER   kata I. helyezés

  • FENYVESI DOMINIK     kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • KISS MARTIN              kata II. helyezés

  • GÁL RÓBERT               kata II. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA         kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • MAKAY KIARA             kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • NÉMETH ZSANETT       kumite I. helyezés

  • KISS ZOLTÁN              kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA         kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS           kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • DEÁK ROLAND            kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • MÁLNAI ÁRON             kata III. helyezés

  • DÉN ZSOMBOR            kata II. helyezés

  • HERMANN GERGŐ        kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • NÉMETH ZSANETT        kumite II. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR             kumite I. helyezés

  • BAGI TAMÁS                kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN            kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS           kata III. helyezés

  • DERZSI TAMÁS             kata II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL             kata III. helyezés

  • VIRGA PÉTER               kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • TÖMPE TAMÁS             kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ           kumite II. helyezés

  • CSÁKY ATTILA              kumite I. helyezés

5. HARASUTO EUROPE CUP

2009. FEBRUÁR 28-MÁRCIUS 01. Lodz (Lengyelország)

Indulóink:                                                         

Dorogi László, Peller Ádám, Miklós Dániel A MAGYAR VÁLOGATOTT KERET TAGJAIKÉNT

Győriványi Renáta, Dorogi Andrea, Miklós Nikolett
Eredmény:

Kumite:

  • DOROGI LÁSZLÓ  12-13 éves +55 kg súlycsoportban II. helyezés

                                     14-15 éves -63 kg súlycsoportban III. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL   senior -67 kg súlycsoportban IV. helyezés
  • PELLER ÁDÁM      16-17 éves -76 kg súlycsoportban IV. helyezés

Csapat kata:

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA & DOROGI ANDREA & MIKLÓS NIKOLETT

      Senior női csapat kata I. helyezés

TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2009. FEBRUÁR 21. Budapest

Indulóink:  37 fő

(Bálint Krisztofer, Málnai Áron, Dén Zsombor, Farka Kira, Kádas Richárd, Elek Zoltán, Vég Alexandra, Komjáti Mercédesz, Makay Kiara, Németh Zsanett, Kiss Zoltán, Gál Róbert, Kiss Martin, Fenyvesi Dominik, Baranyi Zsófia, Benkő Zsófia, Vécsei Balázs, Deák Roland, Ványi András, Serbán Vivien, Szajkó Tibor, Czagány Dóra , Bagi Tamás, Nagy Bence, Dinyés Anna, Pál Tímea, Győriványi Renáta, Csáky Attila, Csordás Roland, Dorogi László, Dorogi Andrea, Virga Péter, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Peller Ádám, Miklós Dániel)

  • BÁLINT KRISZTOFER   kata II. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN             kata I. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA         kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • KOMJÁTI MERCÉDESZ  kumite II. helyezés

  • MAKAY KIARA             kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • NÉMETH ZSANETT       kumite I. helyezés

  • KISS ZOLTÁN              kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA         kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS           kumite I. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • DEÁK ROLAND            kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • SZAJKÓ TIBOR            kata III. helyezés

  • BAGI TAMÁS               kumite I. helyezés

  • NAGY BENCE               kata II. helyezés

  • PÁL TÍMEA                  kata III. helyezés, kumite I. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata III. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS          kata III. helyezés

  • PELLER ÁDÁM              kumite III. helyezés

  • DOROGI ANDREA         kata II. helyezés

  • CSORDÁS ROLAND       kumite III. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL           kata III. helyezés, kumite II. helyezés

HARMADSZOR!!! is a legeredményesebb csapat a Dynamic Kse lett, 31 éremmel és ezzel

végérvényesen

megnyertük

Tatami Team VÁNDORKUPÁT.

 

12. STYRIAN OPEN

2009. FEBRUÁR 14. Fürstenfeld (Ausztria)

Indulóink:csapat kata: Győriványi Renáta, Dorogi Andrea, Miklós Nikolett

csapat kumite: Peller Ádám, Miklós Dániel, Dorogi László

egyéni: Győriványi Renáta, Dorogi Andrea, Miklós Nikolett, Peller Ádám, Miklós Dániel,        Dorogi László, Csordás Roland

Eredmény:

  • Győriványi Renáta   II.hely egyéni kumite, II. hely csapat kata

  • Dorogi Andrea        II. hely egyéni kata, II. hely csapat kata

  • Miklós Nikolett        III. hely egyéni kata, II. hely csapat kata

  • Dorogi László          I.hely egyéni kumite, I. hely csapat kumite

  • Peller Ádám            I. hely egyéni kumite, I. hely csapat kumite

  • Miklós Dániel          II. hely kumite, I. hely csapat kumite

  • Csordás Roland       III. hely egyéni kumite

 

FELNŐTT NŐI CSAPAT KATA         II. HELYEZÉS

FELŐTT FÉRFI CSAPAT KUMITE    I. HELYEZÉS

IX. HALOM KUPA “JÓTÉKONYSÁGI” VERSENY

2009. FEBRUÁR 7. Szigethalom

Indulóink:  32 fő

GÁL ANDRÁS              kihon III. hely
BOGNÁR ATTILA         kihon II. hely
VÉGH ZOLTÁN            kihon VI. hely
BÁLINT KRISZTOFER   kihon III. hely
MÁLNAI ÁRON             kihon I. hely
DÉN ZSOMBOR            kihon VI. hely
NAGY-BENCZEY LUCA  kihon I. hely
KÁDAS RICHÁRD         kihon II. hely
GÁL RÓBERT               kihon I. hely
ELEK ZOLTÁN              kata III. hely, kumite III. hely
VÉCSEI BALÁZS           kumite I. hely (8 éves kat.),
kumite I. hely (9 éves kat.)
KISS MARTIN              kata II. hely
BENKŐ ZSÓFIA            kata I. hely,
kumite I. hely
FENYVESI DOMINIK     kumite III. hely
MAKAY KIARA             kata II. hely, kumite II. hely
VÉG ALEXANDRA         kata
I. hely, kumite II. hely
DEÁK ROLAND            kata III. hely, kumite III. hely
DINYÉS ANNA             kata
I. hely
KOMJÁTI MERCÉDESZ  kata, III. hely
BAGI TAMÁS               kata I. hely,
kumite I. hely
SERBÁN VIVIEN           kata II. hely,
kumite I. hely
PÁL TÍMEA                  kata II. hely,
kumite I. hely
CSORDÁS BETTINA      kumite III. hely
CZAGÁNY DÓRA          kata I. hely,
kumite I. hely
GYŐRIVÁNYI RENÁTA  kata I. hely,
kumite I. hely
DERZSI TAMÁS            kata III. hely, kumite III. hely
DERZSI ANDRÁS          kata III. hely,
kumite I. hely
VIRGA PÉTER              kata I. hely, kumite II. hely
VARGA DÁNIEL            kata II. hely, kumite III. hely
DOROGI LÁSZLÓ         kumite I. hely
DOROGI ANDREA        kata III. hely
CSÁKY ATTILA            kumite II. hely

KÖSZÖNJÜK A BÍRÁSKODÁST:

Miklós Dánielnek

CSAPAT I. HELYEZÉS

ÖSSZESEN 45 ÉREM!

GRATULÁLUNK MINDENKINEK SZÉP MUNKA VOLT J

 

MICHAL BOZOGAN EMLÉKVERSENY

2009. JANUÁR 10. Kassa (Szlovákia)

Indulóink: Győriványi Renáta, Derzsi András, Derzsi Tamás, Virga Péter, Dorogi László,

Peller Ádám, Miklós Dániel

Eredmény:

  • Derzsi Tamás   II.hely kumite

  • Dorogi László   II.hely kumite

  • Peller Ádám     IV. hely kumite

  • Miklós Dániel   IV. hely kumite