II. AVAS KUPA NEMZETKÖZI  BAJNOKSÁG

2008. DECEMBER 13. Miskolc

Indulóink:  22 fő

  • ELEK ZOLTÁN              kata III. hely, kumite III. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           kata II. hely, kumite I. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata II. hely, kumite II. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kata III. hely, kumite III. hely

  • DEÁK ROLAND            kumite III. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. hely, kumiteI. hely

  • KISS TAMÁS               kumite III. hely

  • BAGI TAMÁS               kata III. hely, kumite III. hely

  • SZAJKÓ TIBOR            -

  • PÁL TIMEA                  kata III. hely, kumite III. hely

  • CSORDÁS BETTINA      kata I. hely, kumite III. hely

  • SERBÁN VIVIEN           kata II. hely, kumite III. hely

  • KISS ZOLTÁN              kata II. hely, kumite III. hely

  • DERZSI TAMÁS            kata III. hely

  • DERZSI ANDRÁS          kata II. hely, kumite III. hely

  • VIRGA PÉTER              -

  • VARGA DÁNIEL            -

  • DOROGI LÁSZLÓ         kumite I. hely

  • CSÁKY ATTILA            kumite II. hely

  • PELLER ÁDÁM             kumite I. hely

  • MIKLÓS DÁNIEL          kumite I. hely

  • MIKLÓS NIKOLETT      kata I. hely

 

ÖSSZESEN 30 ÉREM

CSAPAT II. HELYEZÉS

VI. KODOMO KUPA MEGHÍVÁSOS BAJNOKSÁG

2008. DECEMBER 06. Budapest

Indulóink:  34 fő

  • GÁL ANDRÁS              shiko dachi III. hely

  • FABÓK MÁTÉ              shiko dachiI. hely

  • VÉGH ZOLTÁN            shiko dachi III. hely

  • SVANTNER CINTIA      shiko dachi III. hely

  • BÁLINT KRISZTOFER   shiko dachi III. hely

  • FARKAS KIRA              shiko dachi III. hely

  • MÁLNAI ÁRON             shiko dachiI. hely

  • DÉN ZSOMBOR            shiko dachi III. hely

  • KISS TAMÁS               shiko dachi III. hely, kumite II.hely

  • NAGY-BENCZEY LUCA  shiko dachi II. hely

  • KÁDAS RICHÁRD         shiko dachiI. hely

  • GÁL RÓBERT               shiko dachiI. hely

  • ELEK ZOLTÁN              kata I. hely, kumite II. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           kata I. hely, kumite II. hely

  • KISS MARTIN              kata II. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata I. hely, kumite III. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kata I. hely, kumiteI. hely

  • FENYVESI DOMINIK     kata II. hely, kumiteI. hely

  • MAKAY KIARA             kata III. hely, kumite II. hely

  • VÉG ALEXANDRA         kata III. hely

  • DEÁK ROLAND            kata II. hely, kumiteI. hely

  • DINYÉS ANNA             kata III. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. hely, kumiteI. hely

  • NAGY BÁLINT              kata, III. hely

  • BAGI TAMÁS               kata I. hely, kumite II. hely

  • SZAJKÓ TIBOR            kata III. hely, kumiteI. hely

  • SERBÁN VIVIEN           kata I. hely, kumiteI. hely

  • KISS ZOLTÁN              kata VI. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA  kata I. hely, kumiteI. hely

  • TÖMPE TAMÁS            kata II. hely, kumite II. hely

  • DERZSI TAMÁS            kata III. hely, kumite III. hely

  • DERZSI ANDRÁS          kata II. hely, kumite III. hely

  • VIRGA PÉTER              kumite II. hely

  • VARGA DÁNIEL            -

 

KÖSZÖNJÜK A BÍRÁSKODÁST:

Dorogi Andreának és Miklós Dánielnek

 

ÖSSZESEN 48 ÉREM!

GRATULÁLUNK MINDENKINEK SZÉP MUNKA VOLT

 

XIII. WKF DIÁKOLIMPIA

2008.NOVEMBER 30. Budapest

Indulóink: 25 fő

(Benkő Zsófia, Baranyi Zsófia, Makay Kiara, Vég Alexandra, Vécsei Balázs, Fenyvesi Dominik, Elek Zoltán, Deák Roland, Czagány Dóra, Bagi Tamás, Kiss Tamás, Csordás Bettina, Serbán Vivien, Pál Tímea, Szajkó Tibor, Tömpe Tamás, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Győriványi Renáta, Csáky Attila, Miklós Dániel, Csordás Roland, Peller Ádám, Dorogi Andrea)

Érmeseink:

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata I. helyezés, kumiteI. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA         kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS           kata III. helyezés, kumiteI. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN              kata I. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA         kata III. helyezés

  • DEÁK ROLAND            kata III. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • PÁL TÍMEA                  kumite II. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA  kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • DOROGI ANDREA        kata II. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL          kumite I. helyezés

  • CSORDÁS ROLAND      kumite I. helyezés

  • PELLER ÁDÁM             kumite II. helyezés

 

WKF CSAPAT MAGYAR BAJNOKSÁG

2008.NOVEMBER 22. Budafok

Indulóink:  7 csapat

KATA:

  • Gyerek I. 8-9 év BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-MAKAY KIARA  III. helyezés

  • Gyerek I. 8-9 év FENYVESI DOMINIK-VÁCSEI BALÁZS-ELEK ZOLTÁN                 I. helyezés

  • Ifjúsági-kadett CSORDÁS BETTINA-PÁLTÍMEA-SERBÁN VIVIEN      III. helyezés

  • Ifjúsági-kadett DERZSI TAMÁS-VARGA DÁNIEL-DERZSI ANDRÁS    III. helyezés

  • Ifjúsági-kadett BAGI TAMÁS-VIRGA PÉTER-DERZSI ANDRÁS          II. helyezés

  • Felnőtt GYŐRIVÁNYI RENÁTA-MIKLÓS NIKOLETT-DOROGI ANDREA                I. helyezés

KUMITE:

  • Gyerek I. 8-9 év BARANYI ZSÓFIA-BENKŐ ZSÓFIA-MAKAY KIARA      III. helyezés

  • Gyerek I. 8-9 év FENYVESI DOMINIK-VÉCSEI BALÁZS-ELEK ZOLTÁN III. helyezés

  • Ifjúsági-kadett CSORDÁS BETTINA-PÁLTÍMEA-SERBÁN VIVIEN         III. helyezés

  • U21 férfi MIKLÓS DÁNIEL-PELLER ÁDÁM-CSORDÁS ROLAND            II. helyezés              

 

BALATON SIÓ NYÍLT NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2008. NOVEMBER 16. Siófok

Indulóink:  25 fő

  • FENYVESI DOMINIK     kata II. hely, csapat kataI. hely, kumite II. hely, csapat kumiteI. hely

  • ELEK ZOLTÁN              csapat kataI. hely, kumiteI. hely, csapat kumiteI. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           csapat kataI. hely, kumite III. hely, csapat kumiteI. hely

  • MAKAY KIARA              csapat kataI. hely, kumiteI. hely, csapat kumiteI. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kata II. hely, csapat kataI. hely, kumite II. hely, csapat kumiteI. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            kata III. hely, csapat kataI. hely, kumiteI. hely, csapat kumiteI. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. hely, kumiteI. hely

  • SERBÁN VIVIEN           csapat kataI. hely, kumite III. hely, csapat kumiteI. hely

  • CSORDÁS BETTINA      csapat kataI. hely, kumite III. hely, csapat kumiteI. hely

  • PÁL TÍMEA                  csapat kataI. hely, kumite II. hely, csapat kumiteI. hely

  • DERZSI ANDRÁS          csapat kata I., II. hely, csapat kumite III. hely

  • DERZSI TAMÁS            kata III. hely, csapat kataI. hely, csapat kumite III. hely

  • VARGA DÁNIEL            kata I. hely, csapat kataI. hely

  • VIRGA PÉTER              kata III. hely, csapat kata II. hely, kumite IV. hely, csapat kumite III.hely

  • BAGI TAMÁS                csapat kata II. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. hely, csapat kataI. hely, kumiteI. hely

  • DOROGI ANDREA         kata I. hely, csapat kataI. hely

  • MIKLÓS NIKOLETT       kata I. hely, csapat kata I. hely

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite II. hely, csapat kumite II., III. hely

  • CSÁKY ATTILA             csapat kumite II. hely

  • PELLER ÁDÁM              kumite I. hely, csapat kumite II. hely

  • MIKLÓS DÁNIEL           kumite I. hely, csapat kumiteI. hely

  • CSORDÁS ROLAND       kumite II. hely, csapat kumite II. hely

ÖSSZESEN 38 ÉREM

CSAPAT I. HELYEZÉS!

 

IV. BUDAÖRS KARATE KUPA

2008. NOVEMBER 08. Budaörs

Indulóink:  33 fő

  • GÁL RÓBERT               kata III. hely

  • KOMJÁTI MERCÉDESZ  kata III. hely

  • LIN ZHENG YANG         kata III. hely

  • NAGY BÁLINT              kata III. hely

  • NÉMETH ZSANETT       kata II. hely, kumite III. hely

  • KISS MARTIN              kata III. hely

  • FENYVESI DOMINIK     kata II. hely, csapat kata II. hely, kumite II. hely

  • ELEK ZOLTÁN              kata I. hely, csapat kata II. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           kata I. hely, csapat kata II. hely, kumiteI. hely

  • MAKAY KIARA             kata III. hely, csapat kata II. hely,kumite III. hely, csapat kumite III. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kata II. hely, csapat kata II. hely, kumiteI. hely, csapat kumite III. hely

  • VÉG ALEXANDRA         kata III. hely, csapat kata II. hely, kumite II. hely, csapat kumite III. hely

  • DINYÉS ANNA             kata II. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I., kumite II. hely

  • KISS TAMÁS                kata III. hely

  • SERBÁN VIVIEN           kata III. hely, csapat kataI. hely, kumiteI. hely, csapat kumite II. hely
  • CSORDÁS BETTINA      csapat kataI. hely, kumiteI. hely, csapat kumite II. hely

  • PÁL TÍMEA                  kata I. hely, csapat kataI. hely, csapat kumite II. hely

  • SZAJKÓ TIBOR             kumite III. hely

  • DEÁK ROLAND             kumite I. hely

  • BAGI TAMÁS               kata I. hely, csapat kataI. hely, kumite II. hely, csapat kumite III. hely

  • VIRGA PÉTER              csapat kataI. hely, kumite III. hely, csapat kumite III. hely

  • DERZSI ANDRÁS          kata III. hely, csapat kataI., III., kumite III. hely, csapat kumite III. hely

  • DERZSI TAMÁS            csapat kata III. hely, csapat kumite III. hely

  • VARGA DÁNIEL            csapat kata III. hely, csapat kumite III. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. hely, csapat kataI. hely, kumiteI. hely

  • DOROGI ANDREA         kata I., II. hely, csapat kataI. hely

  • MIKLÓS NIKOLETT       kata I. hely, csapat kata I. hely

  • DOROGI LÁSZLÓ          csapat kumite II., III. hely

  • CSÁKY ATTILA             csapat kumite II. hely

  • PELLER ÁDÁM              kumite II. hely, csapat kumite II. hely

  • CSORDÁS ROLAND       kumite I. hely

ÖSSZESEN 51 ÉREM

CSAPAT II. HELYEZÉS!

 X. NYÍLT GOJU-RYU ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

2008.OKTÓBER 04. Budapest

Indulóink:  27 fő

  • DERZSI TAMÁS           kata I. helyezés

  • DERZSI ANDRÁS         kata III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA  kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • VIRGA PÉTER              kata III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ         kata II. helyezés, kumite III. helyezés

  • DOROGI ANDREA        kata I. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL          kata I. helyezés, kumite I. (-60 kg), kumite III. Helyezés (-65 kg)

  • CSORDÁS ROLAND      kumite III. helyezés

  • MIKLÓS NIKOLETT      kata I. helyezés

  • PELLER ÁDÁM             kumite II. (-68 kg), kumite III. Helyezés (-75 kg)

  • CSORDÁS BETTINA      kata III. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • BAGI TAMÁS               kumite I. helyezés

  • PÁL TÍMEA                 kata II. helyezés

  • BARANYI ZSÓFIA        kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • BENKŐ ZSÓFIA           kumite III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS          kata III. helyezés, kumiteI. helyezés

  • FENYVESI DOMINIK    kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN             kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • MAKAY KIARA             kata III. helyezés

  • GÁL RÓBERT               kata III. helyezés

  • KISS MARTIN              kata II. helyezés

Legeredményesebb goju-ryu kata csapat a Dynamic KSE 2007 után 2008-ban is!!!!!

6-TH EUROPEAN GOJU-RYU KARATE-DO CHAMPIONSHIPS E.G.K.F.

2008. SZEPTEMBER 26-28. Kaliningrad (Oroszország)

Miklós Dániel a Magyar utazókeret tagjaként kumitéban IV. helyezést ért el.

XI. BUDAPEST OPEN NYÍLT NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2008. SZEPTEMBER 20-21. Budapest

Indulóink: 9 fő (Győriványi Renáta, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Dorogi László, Dorogi Andrea, Miklós Dániel, Miklós Nikolett)

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     kumite I. helyezés

  • VIRGA PÉTER                 kata IV. helyezés

  • DERZSI TAMÁS              kata III. helyezés

CROATIA CUP 2008

2008. MÁJUS 25. Trnsko, Horvátország

Indulóink: 5 fő (Győriványi Renáta, Dorogi László, Miklós Dániel, ők hárman a Magyar Válogatott tagjaként utaztak,Dorogi Andrea, Miklós Nikolett)

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     csapat kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • DOROGI ANDREA           csapat kataI. helyezés, kata III. helyezés

  • MIKLÓS NIKOLETT         csapat kata I. helyezés

VIII. NYÍLT WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

2008. ÁPRILIS 19. Miskolc

Indulóink: 12 fő (Czagány Dóra, Serbán Vivien, Csordás Bettina, Győriványi Renáta, Varga Dániel, Derzsi Tamás, Derzsi András, Virga Péter, Dorogi László, Dorogi Andrea, Miklós Dániel, Miklós Nikolett)

  • CZAGÁNY DÓRA             kumite III. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN             kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA     kata III. helyezés, kumite III. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ            kumite III. helyezés

  • DOROGI ANDREA           kata III. helyezés

  • VARGA DÁNIEL            kata I. helyezés       KATA MAGYAR BAJNOK 

  • MIKLÓS DÁNIEL          kumite I. helyezés   MAGYAR BAJNOK -60 KG S.CS.-BAN        

MISKOLC OPEN HAYASHI-HA SHITO-RYU VILÁGKUPA

2008. ÁPRILIS 18-20. Miskolc

Indulóink:  15 fő 17 érem

  • CZAGÁNY DÓRA          kata II. helyezés, kumite I. (KEZDŐ) és I. helyezés (HALADÓ)

  • BAGI TAMÁS               kumite III. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN           kata III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL            kata I. helyezés

  • VIRGA PÉTER               kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • CSÁKY ATTILA             kumite II. helyezés

  • PELLER ÁDÁM              kumite I. helyezés

  • DOROGI ANDREA         kata I. (JUNIOR) és kata I. helyezés (KEZDŐ FELNŐTT)

  • MIKLÓS DÁNIEL           kumite III. (-60 KG) és III. helyezés (-70 KG)

CSAPAT KATA:

  • 8-13 ÉVES FIÚ: DERZSI TAMÁS, VARGA DÁNIEL, DERZSI ANDRÁS  I. helyezés

  • FELNŐTT NŐI: GYŐRIVÁNYI RENÁTA, DOROGI ANDREA, MIKLÓS NIKOLETT III. helyezés

CSAPAT KUMITE:

  • 8-13 ÉVES FIÚ: DERZSI TAMÁS, VIRGA PÉTER, DERZSI ANDRÁS, DOROGI LÁSZLÓ I. helyezés

  • 8-13 ÉVES LÁNY: GYŐRIVÁNYI RENÁTA, CZAGÁNY DÓRA, SERBÁN VIVIEN,CSORDÁS BETTINA III. helyezés (kezdő kategória) II. helyezés (haladó kategória)

  • 14-17 ÉVES: MIKLÓS DÁNIEL, DOROGI LÁSZLÓ, PELLER ÁDÁM, HARSÁNYI ÁDÁM III. helyezés

GANZ-KESJÁR KÖRMÉRKŐZÉSES KUMITE VERSENY

2008. ÁPRILIS 12. Budaörs

Indulóink: 21 fő

  • VÉCSEI BALÁZS           kumite III. helyezés

  • KISS TAMÁS                kumite III. helyezés

  • PÁL TÍMEA                  kumite III. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA      kumite I. helyezés

  • DERZSI TAMÁS            kumite III. helyezés

  • VIRGA PÉTER               kumite II. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite III. helyezés

  • CSÁKY ATTILA             kumite II. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL           kumite I. helyezés

XVII. TEMPO EURÓPA KUPA NYÍLT NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2008. MÁRCIUS 15. Tatabánya

24 induló – 22 érem

  • BARANYI ZSÓFIA        kumite III. helyezés

  • VÉCSEI BALÁZS          kumite II. helyezés

  • FENYVESI DOMINIK    kumite II. helyezés

  • ELEK ZOLTÁN             kata III. helyezés, kumite I. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I. helyezés, kumite I. helyezés

  • KISS TAMÁS               kumite III. helyezés

  • GÉM OLIVÉR               kumite I. helyezés

  • PÁL TÍMEA                  kumite III. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN           kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA      kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA  kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • VARGA DÁNIEL            kata I. helyezés, kumite III. helyezés

  • DERZSI TAMÁS            kata II. helyezés

  • VIRGA PÉTER              kumite I. helyezés

  • DOROGI LÁSZLÓ         kumite III. helyezés

  • PELLER ÁDÁM             kumite I. és III. helyezés

A 3. legeredményesebb csapat
 a Dynamic Kse lett az ukrán és a ciprusi csapat mögött!

CZAGÁNY DÓRA lett a legeredményesebb MAGYAR versenyző

2 aranyéremmel!!!

TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2008. MÁRCIUS 08. Budapest

30 induló – 27 érem

  • FENYVESI DOMINIK    kumite III. helyezés

  • VÉG ALEXANDRA         kata III. helyezés

  • SZANI JÓZSEF             kata III. helyezés

  • CZAGÁNY DÓRA          kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • DEÁK ROLAND            kata III. helyezés

  • KISS TAMÁS               kata III. helyezés, kumite II. helyezés

  • TISCHLER ANDRÁS      kata I. helyezés

  • TÖMPR TAMÁS            kumite II. helyezés

  • BAGI TAMÁS               kumite I. helyezés

  • GÉM OLIVÉR               kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • PÁL TÍMEA                  kata III. helyezés

  • SERBÁN VIVIEN           kumite II. helyezés

  • CSORDÁS BETTINA      kumite III. helyezés

  • TISCHLER MÁRTON      kumite III. helyezés

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. helyezés, kumite II. helyezés

  • VARGA DÁNIEL            kata I. helyezés

  • VIRGA PÉTER               kata II. helyezés, kumite II. helyezés

  • PELLER ÁDÁM              kata II. helyezés, kumite I. helyezés

  • DOROGI ANDREA         kata II. helyezés

  • MIKLÓS DÁNIEL           kata I. helyezés, kumite III. helyezés

Ismét a legeredményesebb csapat a Dynamic Kse lett, 27 éremmel és ezzel

MÁSODSZORRA is megnyertük a

Tatami Team VÁNDORKUPÁT.

 

V. KODOMO KUPA MEGHÍVÁSOS BAJNOKSÁG

2008. MÁRCIUS 01. Budapest

41 induló – 50 érem

  • KISS ZOLTÁN              shiko dachi II. hely

  • NAGY BÁLINT             shiko dachiI. hely

  • VÉGH ZOLTÁN            shiko dachi III. hely

  • KOMJÁTI MERCÉDESZ shiko dachi II. hely

  • LIN ZHENG YANG        shiko dachi III. hely

  • MAKAY KIARA             shiko dachi III. hely

  • MENTES MIKLÓS         shiko dachi III. hely

  • NÉMETH ZSANETT       shiko dachi I. hely

  • SZANI JÓZSEF             shiko dachi III. hely

  • VÉG ALEXANDRA         shiko dachiI. hely

  • KÖVÉR CSILLA            shiko dachi III. hely

  • MERCZEL OLIVÉR        shiko dachi II. hely

  • GÁL RÓBERT               shiko dachi I. hely

  • TULI SZABOLCS           shiko dachiI. hely

  • ELEK ZOLTÁN              shiko dachi I., kumite III. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           shiko dachi I., kumite II. hely

  • KISS MARTIN              shiko dachi I., kumite II. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            shiko dachi II., kumite I. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         shiko dachi II., kumite II. hely

  • FENYVESI DOMINIK     shiko dachi III., kumite III. hely

  • SZALAI GÁBOR            shiko dachi II., kumite I. hely

  • DINYÉS ANNA             kata III. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I., kumite I. hely

  • KISS TAMÁS                kumite I. hely

  • TISCHLER ANDRÁS      kata III., kumite III. hely

  • TISCHLER MÁRTON     kumite II. hely

  • PALLAI MÁTÉ              kata I., kumite II. hely

  • BAGI TAMÁS               kata II. hely

  • GÉM OLIVÉR               kata III. hely

  • CSORDÁS BETTINA      kata III. hely

  • PÁL TÍMEA                  kata II., kumite II. hely

  • NAGY BENCE               kata I. hely

  • DEÁK ROLAND             kata III. hely

  • DOROGI ANDREA         kata I. hely

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite II. hely

  • VIRGA PÉTER              kata III., kumite I. hely

  • VARGA DÁNIEL            kata I. hely

  • CSÁKY ATTILA             kumite III. hely

ÖSSZESEN 50 ÉREM!
GRATULÁLUNK MINDENKINEK SZÉP MUNKA VOLT

 

IV. BOTOND KUPA MEGHÍVÁSOS BAJNOKSÁG

2008. FEBRUÁR 17. Piliscsaba

32 induló – 28 érem

  • ELEK ZOLTÁN              kumite I. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           kumite I. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            kumite I. hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kumite II. hely

  • FENYVESI DOMINIK     kumite II. hely

  • SZALAI GÁBOR            kumite III. hely

  • DINYÉS ANNA             kata II. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata II., kumite II. hely

  • KISS TAMÁS                kata III. hely

  • TISCHLER ANDRÁS      kumite II. hely

  • PALLAI MÁTÉ              kata I. hely

  • BAGI TAMÁS               kata III. hely

  • GÉM OLIVÉR               kata II. hely

  • SERBÁN VIVIEN           kata III. hely

  • CSORDÁS BETTINA      kata III. hely

  • PÁL TÍMEA                  kata I. hely

  • NAGY BENCE               kata I. hely

  • TÖMPE TAMÁS             kata I. hely

  • SZAJKÓ TIBOR             kata III. hely

  • DOROGI ANDREA         kata I. hely

  • MÁTÉ ROLAND             kata I. hely

  • DERZSI TAMÁS            kumite I. hely

  • DERZSI ANDRÁS          kumite II. hely

  • VARGA DÁNIEL            kata III. hely

  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata III. hely

  • CSÁKY ATTILA             kumite II. hely

  • PELLER ÁDÁM              kumite I. hely

 28 éremmel a legeredményesebb csapat lettünk és ezzel megnyertük a VÁNDORKUPÁT!!!

VIII. HALOM KUPA Házibajnokság

2008. FEBRUÁR 09. Szigethalom

40 induló – 58 érem  (29 arany, 16 ezüst, 13 bronz)

  • ELEK ZOLTÁN             kihon I., kumite II. hely

  • KISS ZOLTÁN              kihon II.hely

  • KOMJÁTI MERCÉDESZ kihon III.hely

  • LIN ZHENG YANG        kihon I.hely

  • MAKAY KIARA             kihon II.hely

  • MENTES MIKLÓS         kihon III.hely

  • NÉMETH ZSANETT       kihon II.hely

  • SZANI JÓZSEF             kihon I.hely

  • VÉG ALEXANDRA         kihon I.hely

  • BARANYI ZSÓFIA         kihon I., kumite II. hely

  • SZALAI GÁBOR            kihon II., kumite III. hely

  • VÉCSEI BALÁZS           kihon III., kumite I. hely

  • GÁL RÓBERT               kihon II. hely

  • KÖVÉR CSILLA             kihon II. hely

  • TULI SZABOLCS           kihon I. hely

  • BENKŐ ZSÓFIA            kihon I., kumite I. hely

  • KISS MARTIN              kihonI. hely

  • FENYVESI DOMINIK     kihon III., kumite III. hely

  • DINYÉS ANNA             kata II. hely

  • CZAGÁNY DÓRA          kata I., kumite III. hely

  • KISS TAMÁS               kata I., kumite I. hely

  • TISCHLER ANDRÁS      kata II., kumite III. hely

  • TISCHLER MÁRTON     kumite II.hely

  • PALLAI MÁTÉ              kata I., kumiteI. hely

  • BAGI TAMÁS               kata I., kumite III. hely

  • GÉM OLIVÉR               kata I., kumite I. hely

  • SERBÁN VIVIEN           kata III., kumite II. hely

  • CSORDÁS BETTINA      kata I., kumiteI. hely

  • NAGY BENCE               kata I. hely

  • TÖMPE TAMÁS            kata I., kumite I. hely

  • ŐRI ZOLTÁN               kata II. hely

  • KOVÁCS PÉTER            kata III. hely

  • VIRGA PÉTER              kata I., kumite II. hely

  • DOROGI ANDREA         kataI., kumiteI. hely

  • DOROGI LÁSZLÓ          kumite I. hely

  • MÁTÉ ROLAND             kata III. hely

  • DERZSI TAMÁS            kata III., kumite I. hely

  • DERZSI ANDRÁS          kata I., kumite II. hely

  • VARGA DÁNIEL            kata II. hely

MICHAL BOZOGAN EMLÉKVERSENY

2008. JANUÁR 12. Kassa (Szlovákia)

Miklós Dániel a Magyar Karate Válogatott tagjaként kumitéban II. helyezést ért el.