XII. WKF DIÁKOLIMPIA

2007.NOVEMBER 24. Ercsi

9 induló-9 érem

Az október 21.-én megrendezett elődöntőn 11 indulónkból 9-en a Döntőbe jutottak.

Döntőben elért eredményeink:
  • DERZSI TAMÁS            kata I. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS          kata III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA   kata I. helyezés, kumite I. helyezés
  • DOROGI ANDREA         kata III. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL           kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • SERES PÉTER              kumite III. helyezés
  • CSÁKY ATTILA             kumite III. helyezés
 WKF CSAPAT MAGYAR BAJNOKSÁG
2007.NOVEMBER 17. Budapest

DERZSI TAMÁS-VARGA DÁNIEL-DERZSI ANDRÁS 10-11 fiú kata kategóriában I. helyezést értek el és ezzel MAGYAR BAJNOKOK lettek!

Kumite versenyszámban a IV. helyen végeztek óriási csatában.

II. TATAMI TEAM KUPA NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2007.NOVEMBER 10. Budapest
 
21 induló-23 érem
 
  • CZAGÁNY DÓRA          kata III. helyezés, kumite III. helyezés
  • KISS TAMÁS               kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • TISCHLER ANDRÁS      kata III. helyezés, kumite III. helyezés
  • PALLAI MÁTÉ              kata I. helyezés, kumite III. helyezés
  • BAGI TAMÁS               kata III. helyezés
  • GÉM OLIVÉR               kata III. helyezés, kumite III. helyezés
  • PÁL TÍMEA                  kata III. helyezés
  • SERBÁN VIVIEN           kata III. helyezés, kumite II. helyezés
  • CSORDÁS BETTINA      kumite I. helyezés
  • NAGY BENCE               kumite II. helyezés
  • DERZSI TAMÁS            kata I. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS          kata II. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA kumite III. helyezés
  • VARGA DÁNIEL           kata III. helyezés
  • DOROGI ANDREA        kata II. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL          kata I. helyezés, kumite I. helyezés

A legeredményesebb csapat 38 induló egyesület közül a Dynamic Kse lett és ezzel megnyertük a Tatami Team VÁNDORKUPÁT.

 
XII. WKF MAGYAR KARATE DIÁKOLIMPIA Budapesti Elődöntő
2007.10.21. Ercsi

11 indulóból 9 fő jutott a november 24.-én megrendezésre kerülő Országos Döntőbe

 
IV. KODOMO KUPA UTÁNPÓTLÁS VERSENY
2007.OKTÓBER 13. Budapest
 
34 induló-49 érem (17 arany, 11 ezüst, 21 bronz)
Csapat II. helyezés

DINYÉS MÁRTON I. kihon, III. szivacskumite    GYEBNÁR KRISZTIÁN III. kata és III. kumite
BARANYI
ZSÓFIA I. kihon, III. szivacskumite     NAGY BENCE I. kata és II. kumite
SZALAI
GÁBOR I. kihon, III. szivacskumite        ŐRI ZOLTÁN -
VÉCSEI
BALÁZS I. kihon, I. szivacskumite          BAGI TAMÁS II. kumite
KÖVÉR CSILLA II. kihon                                  KOVÁCS PÉTER
III. kumite
TULI SZABOLCS III. kihon, III. szivacskumite    GYŐRIVÁNYI RENÁTA I. kata és I. kumite
BENKŐ
ZSÓFIA I. kihon, I.és II. szivacskumite DOROGI LÁSZLÓ III. kumite
KISS MARTIN II. kihon, III. szivacskumite         DOROGI ANDREA II. kata és II. kumite
SZALÁDI DÁNIEL III. kihon                              VARGA DÁNIEL I. kata és I. kumite
DINYÉS ANNA III. kihon                                  DERZSI ANDRÁS III. kata
GÉM OLIVÉR III.kumite                                   DERZSI TAMÁS II. Kata és III. kumite
PALLAI MÁTÉ III. kata                                   MÁTÉ JÓZSEF III. kumite
CZAGÁNY DÓRA III. Kata és I. kumite              MÁTÉ ROLAND -
PÁL TÍMEA I.kata                                           VIRGA PÉTER I. kata és III. kumite
SZAJKÓ TIBOR -                                            CSÁKY ATTILA II. kumite
SERBÁN VIVIEN III. kata és II. kumite             MIKLÓS DÁNIEL II. kumite
CSORDÁS BETTINA III. kata és I. kumite         PELLER ÁDÁM I. kumite

. Kodomo Kupa - Összesített eredmények
 
 
 
 
 
 
Egyesület
arany
ezüst
bronz
Pont
1.
AC-ARASHI SC
18
23
23
159
2.

DYNAMIC KSE

17
11
21
122
3.
KAISEI SE
12
6
16
88
4.
HEGYVIDÉK SE
8
11
16
78
5.
SENSHI SC
8
4
9
57
6.
WADO SE
6
8
5
51
7.
ÁSE
3
2
10
29
8.
SPORTING BUDO SE
2
3
6
22
9.
BVSC
2
0
0
10
10.
SHOTO XXII
0
0
1
1
 
IX. NYÍLT GOJU-RYU ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
2007.OKTÓBER 06. Budapest
 
11 induló-16 érem
Legeredményesebb Goju-ryu csapat

Összetettben a 6. legeredményesebb csapat

Indulóink: 11 fő
  • DERZSI TAMÁS           kata II. helyezés
  • DERZSI ANDRÁS         kata III. helyezés
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA kata I. helyezés, kumite II. helyezés
  • VIRGA PÉTER              kumite II. helyezés
  • DOROGI LÁSZLÓ         kata I. helyezés
  • CSÁKY ATTILA            kumite I. (-55 kg) és III. Helyezés (-60 kg)
  • MÁTÉ ROLAND            kata III. helyezés
  • DOROGI ANDREA        kata III. Helyezés, kumite II. helyezés
  • MIKLÓS DÁNIEL          kata I. helyezés, kumite II. (-60 kg), kumite II. Helyezés (-65 kg)
  • SERES PÉTER              kumite III. helyezés
  • MIKLÓS NIKOLETT      kata I. helyezés

 versenyen az alábbi és mellékelt eredmények születtek:

- legeredményesebb goju-ryu kata csapat a Dynamic SE,
- legerdeményesebb shito-ryu  kata csapat a KEK Sporting Budo SE,
- legeredményesebb wado-ryu  kata csapat a Nóva SE,
- legeredményesebb shotokan  kata csapat a Budai XI.

 

VIII. EURO KARATE GRAND PRIX

2007.SZEPTEMBER 29-30. Pilsen (Csehország)

Miklós Dániel a Magyar Karate Válogatott tagjaként kumitéban II. helyezést ért el.

 

X. BUDAPEST OPEN NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG

2007.SZEPTEMBER 22-23. Budapest

12 induló-2 érem

Indulóink: 12 fő (Derzsi Tamás, Derzsi András, Győriványi Renáta, Virga Péter, Máté József, Dorogi László, Dorogi Andrea, Csáky Attila, Varga Dániel, Seres Péter, Miklós Dániel, Miklós Nikolett)

Eredmény:
  • GYŐRIVÁNYI RENÁTA kumite III. helyezés
  • VIRGA PÉTER              kumite III. helyezés
  • CSÁKY ATTILA            kumite IV. helyezés 
  • DERZSI ANDRÁS         kumite IV. helyezés
  • DERZSI TAMÁS           kata IV. helyezés

VIII. SZLOVÉN OPEN Nemzetközi Kupa

2007.09.08. Gorici

Miklós Dániel a Magyar Nemzeti Válogatott keret tagjaként III. és IV. helyezést ért el

 

III. KODOMO KUPA Meghívásos Verseny

2007.05.12. Budapest

40 induló-42 érem

 

WKF MAGYAR BAJNOKSÁG

2007.04.07-08. Dabas

12 induló-5 érem

Miklós Dániel I. helyezésével a Magyar Nemzeti Karate Válogatott kerettagja lett.

 
XVI. TEMPO OPEN Nemzetközi Nyílt Karate Verseny

2007.03.31. Tatabánya

1 induló-1 Aranyérem

 
VII. HALOM KUPA Utánpótlás Verseny

2007.03.03. Szigethalom

25 induló-28 érem
Legeredményesebb csapat I. hely
 
TATAMI TEAM KUPA Országos Bajnokság
2007.02.24. Budapest

27 induló-14 érem